"עור של פיל": הראפר אינו בסינגל חדש

תכירו את אינו (יאשה גוטקין), הוא אמן סטוריטלינג וראפר שמשחרר את הסינגל הרביעי שלו "עור של פיל" • כשמו של השיר הוא נועד להזכיר לכולנו לגדל עור של פיל ולא ליפול קורבן להשפלות • שיריו הקודמים "ג'וקר", "שמפניה" ו"אלקיים" עוררו עניין במדיות השונות, ושיר זה, ממשיך את הקו הייחודי בו בחר לחדור ללבנו • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: אנסטסיה שקידלו

אחד הדברים האכזריים בלהיות חלק מחברה, ולא משנה מה מוצאך, עיסוקך, מראך וזהותך, זה לחטוף חיצי ביקורת לא מוצדקים שנועדו להשפיל, להנמיך, להוריד ולפגוע.
כן, להיות "שק חבטות" או אם תרצו קורבן חברתי זה משהו שרבים חווים בנתיבי החיים בתחנות שונות ובעוצמות אחרות, בין אם זה בילדות ובנעורים, בלימודים, בעבודה או במפגשים חברתיים.

אחד הדברים הקשים בלהתמודד עם סיטואציה כזו, מלבד לומר "לא עוד", זה לפתח חוסן נפשי ופיזי נגד ההשפלות, להלום כל חץ עלבון המופנה כלפי אובייקט ההשפלה ולהילחם בחזרה, ולו בשביל ליצור חומת מגן אישית.

"עור של פיל", שירו החדש של האמן הצעיר והמבטיח אינו (Inu), מתייחס בדיוק לתחושה הזו ובדרך הישירה, הנועזת והבועטת מעביר את המסר היטב, ומלמד ש"הרמה עצמית" היא לפעמים מצרך נחוץ אך נדיר בעולמנו.

אינו (יאשה גוטקין), הוא אמן סטוריטלינג ופואטרי סלאם שפורם ביצירותיו את הצלקות שחווה ומתרגם אותן לכדי שירים המביעים את התבוננויותיו ותפיסותיו את הקוסמוס בצורה חדה כתער, שנונה ובלתי מתפשרת, תוך ניפוץ סטריאוטיפים וסטיגמות ויצירת אטמוספרה אמנותית אישית ונוקבת.

שיריו הקודמים "ג'וקר", "שמפניה" ו"אלקיים" עוררו עניין במדיות השונות, ושיר זה, הרביעי במספר, ממשיך את הקו הייחודי בו בחר לחדור ללבנו.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו