נועם בנאי ואהוד בנאי בדואט מרגש

הזמר והיוצר נועם בנאי, בנו של מאיר בנאי ז"ל מארח את דודו אהוד בנאי בשיר מרגש שכתב והלחין בעקבות הגעגוע לאביו • נועם: "השיר נכתב באחת הפעמים שהרגשתי אותו ממש לידי ואנחנו כמו מנהלים שיחת נפש" • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
בימוי וצילום: אביב לוסקי ועידן דמארי // Digistage

הזמר והיוצר נועם בנאי, מארח את אהוד בנאי בשיר מרגש שכתב והלחין בשם – "אף פעם לא לבד" שנולד בעקבות הגעגוע לאביו מאיר בנאי ז"ל.

נועם בנאי מספר:""את ההשגחה של אבא תרגיש כל הזמן" אמר לי אהוד באחת מיני שיחות רבות שלנו אחרי שאבא נפטר. הוא צדק. השיר נכתב באחת הפעמים שהרגשתי אותו ממש לידי ואנחנו כמו מנהלים שיחת נפש. הייתי קרוב אליו, קרוב אלי. עוד באותו הערב כשסיימתי לכתוב עברה בי תחושה חזקה שאהוד צריך להיות חלק מזה.

נזכרתי שב״יוצא לאור״ אבא שר לאהוד בפזמון ״מלאכי ציפורים מעליך מלווים את צעדיך״, ואיזו סגירת מעגל יפה זו יכולה להיות אם הפעם אהוד ישיר לי ״אתה אף פעם לא לבד..״

כמה ימים אחר כך כבר נסעתי להשמיע לו את השיר. הוא התחבר ישר מהשמיעה הראשונה אבל בזמנו הפזמון היה כתוב בגוף ראשון, כאילו אבא שר לי. הוא אמר שיהיה לו קשה "לשיר את אבא״ והציע לשנות לגוף שלישי, שהוא ישיר לי כדוד שלי מהצד. ״גם ככה אף אחד לא יודע מי הבן של מי במשפחה, חבל לבלבל אותם עוד יותר״. משם הכל הלך בקלות. סשן אחד קצר באולפן ויותר מזה פשוט לא היה צריך, הכוכבים הסתדרו לבד."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו