"מעונה לעונה": אביתר בנאי בשיר חדש מתוך אלבום חדש בדרך

"בשיר הזה ואולי לראשונה בחיים היצירתיים שלי, בוורידים שלו, זורמת אהבה. וזה מזיז את הגוף ואני מאד שמח מזה ומתלהב": אלבומו המצליח האחרון של אביתר "החיים מתחילים לנגן" ראה אור בקיץ 2021 • וכעת, לא במקרה רגע לפני ראש השנה עם רצון ושאיפה של כולנו להתחלה חדשה, לנשימה שיר ראשון מתוך אלבום חדש שנמצא בשלבי עבודה מתקדמים • האזינו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אביתר בנאי
צילום: שי פרנקו

אביתר בנאי משחרר הבוקר (ג') שיר חדש מתוך אלבום חדש בדרך "מעונה לעונה" אותו כתב והלחין לעיבוד והפקה מוזיקלית של תמיר מוסקט.

 אלבומו המצליח האחרון של אביתר "החיים מתחילים לנגן" ראה אור בקיץ 2021.

וכעת, לא במקרה רגע לפני ראש השנה עם רצון ושאיפה של כולנו להתחלה חדשה, לנשימה שיר ראשון מתוך אלבום חדש שנמצא בשלבי עבודה מתקדמים.

אביתר: "עזה כמוות אהבה. או אהבה, או שמתים. כשאני רואה את הדברים מבחוץ, אני מתמלא עויינות, ביקורתיות ושנאה, גם תאווה. הבחוץ של הדברים מתעתע, מגרה או דוחה. אני מתעסק אתו הרבה, עם הבחוץ. מלא דברים מפריעים לי בחוץ. בחוץ אני מר ועוין, אני נהיה זקן יושב על ספסל ושונא. זקן ועומד למות. בחוץ אני מפחד, מכולם, מהכל, מעצמי. אבל כל הדברים, יש להם תוך. לא רואים אותו, אבל הוא שם. בתוך התוך של הדברים, יש פעימה, לב הדברים. אי אפשר להגיע או לגעת בו , אפשר לחשוב שאין שם כלום, שהכל ריק שם. אבל אפשר לשמוע אותו פועם ופורה וצבעוני וחדש ונצחי, לא מתים  שם, בתוך של הדברים. כשהבן שלי היה קטן הוא פירק צב. הוא חיפש אותו בפנים. הוא רצה להגיע אליו. אבל זה לא הולך ככה. התוך של הדברים הוא חידה, הוא סודי. והמרחק והפער מכאיב. אהובתי היא חידה. אני רוצה לפתור אותה, אבל אהובתי היא חידה פועמת עמוקה ונושמת, בלי פתרון. הדבר היחידי שיש, וזה אולי כבר נדוש  להגיד את זה, זה אהבה.
כשאני אוהב, אני מוזג את הדברים אל תוכי ומוזג את עצמי אל תוכם,  מתמזג. ישתבח. אין עונג למעלה מזה. להכנס לתוך הדברים, זה לא מותרות, זה להיות או לחדול. או אהבה, או שמתים. עזה כמוות אהבה.

"מעונה לעונה"- הוא שיר חדש ממש, רגע בהתפתחות האישית שלי. אני חושב שמה שזורם בוורידים של רוב השירים שלי, זה פחד. מה אני אעשה, ככה זה. בשיר הזה ואולי לראשונה בחיים היצירתיים שלי, בוורידים שלו, זורמת אהבה.  
וזה מזיז את הגוף ואני מאד שמח מזה ומתלהב.
אני מאחל לנו שנה של אהבה. של סליחה והתקרבות זה לזה. של כבוד ואחריות הדדית.
שננשום יותר טוב, יותר בתוך."

ב-28.9 יגיע אביתר להופעה מיוחדת באמפי קיסריה

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו