עדי אולמנסקי בסינגל ראשון – בעברית

"ימים הזויים, אני בבידוד, אבל המוזיקה חייבת לנצח": עדי אולמנסקי שרה ופעלה בשנים האחרונות בעיקר בזירה הבינלאומית אך בשנה האחרונה החלה לכתוב ולהפיק בשפה העברית. היום יוצא לה הסינגל הראשון – "איך לאהוב אותי" מתוך אלבום הבכורה שכולו בעברית בו לקחו חלק טונה, אברהם טל, דור 3 ועוד.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עדי אולמנסקי
צילום: יחצ

אחרי שנים שבהם עדי אולמנסקי שרה, הפיקה, הופיעה ופעלה בזירות הבינלאומיות, החלה עדי לכתוב ולהפיק בשפה העברית.

כעת יוצא הסינגל הראשון מתוך אלבום הבכורה של עדי בעברית – 'איך לאהוב אותי'.

שנה של הסתגרות באולפן שבה כתבה, הלחינה, הפיקה והקליטה את אלבום הבכורה שלה – ' 2 בלילה' , בשיתוף פעולה יוצא דופן עם אמנים שלוקחים חלק באלבום: טונה, אברהם טל, דור 3 ועוד.

סינגל הבכורה של עדי, "איך לאהוב אותי" מתוך אלבום הבכורה שלה בעברית הוא השיר שנבחר לפתוח את פרויקט האלבום משום שהוא מתמצת את הבסיס שממנו כל האלבום נוצר – כנות, רגש, ללא פילטרים, טקסטים בועטים והתבוננות פנימית, לצד הפקה חדשנית ומרעננת שמביאה אל השפה העברית את ז'אנר הB&R והשפעות פופ עדכניות.

"לא לימדו אותי איך לאהוב אותי. לא לימדו אותי, אז איך אדע? ואיך אוכל לחיות בשלום איתי ועם אחרים… כתבתי אותו באיזה לילה, כשנשארתי לבד באולפן, הוא מדבר על הפחד לא להצליח, הפחד לא להיות אהובה, שלאף אחד לא יהיה אכפת ממני, ובמקביל מודה לכל האנשים המדהימים שתמיד האמינו, שתמיד נמצאים שם בשבילי, שמזינים אותי כמו ויטמינים לנשמה" אומרת עדי ומוסיפה "ימים הזויים, אני בבידוד,אבל המוזיקה חייבת לנצח".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו