"שלום בבית": עקיבא בשיתוף פעולה עם דולי ופן

"לעשות שלום ביבשות אחרות זה אחלה, אבל בואו נתחיל עם שלום בבית. השיר הזה הוא הסיפור שלנו, של הישראליות היפה, פסיפס אנושי מגוון ומזהיר ביופיו": עקיבא מציג שיתוף פעולה מפתיע עם דולי ופן בשיר שיש לו את כל הנתונים להפוך להמנון התקופה • הכתבה המלאה

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עקיבא
צילום: שי פרנקו

עקיבא ודולי ופן מגיעים מעולמות מאוד שונים לכאורה אבל כמו שקרה לא מספר פעמים בהיסטוריה של
המוזיקה העולמית רצה הגורל ועקיבא עבד באולפן הסמוך לזה של דולי ופן ונכנס להגיד שלום. הוא השמיע להם איזה משפט מוזיקלי שהיה לו על גיטרה, ותוך עשר דקות קפה חברי הפך לשיתוף פעולה מפתיע.

"שלום בבית" מדבר על הנושא הבוער של התקופה, שלום פנימי בין צדדים שונים של הישראלים וישראליות.
כשהקלטות השיר הסתיימו עקיבא יצא לשירות מילואים ממושך, זה מקור ההשראה של הקליפ שמלווה את השיר. עקיבא בחר להקדיש את השיר למערך המילואים בכלל ולחברים שלו בגדוד 7006 בחטיבת עודד בפרט.


עקיבא על השיר: "השיר הזה נוצר דרך המפגש בין העולמות השונים שלנו וזו בדיוק הבשורה שלו: יש כל כך הרבה יותר שמאחד בינינו מאשר מה שמפריד. אל תאמינו למי שאומר אחרת! לעשות שלום ביבשות אחרות זה אחלה, אבל בואו נתחיל עם שלום בבית. השיר הזה הוא הסיפור שלנו, של הישראליות היפה, פסיפס אנושי מגוון ומזהיר ביופיו."

הכוכב העולה עקיבא ממשיך בדרכו הבטוחה ללב הקונצנזוס הישראלי. אחרי "אתה הולך איתי", "אל תעזבי ידיים", "פשוטים" ו"רק עוד רגע" שזכו לאלפי השמעות בתקשורת ומיליוני השמעות בשירותי הסטרימינג והפכו אותו לאחד השמות החמים בתעשיית המוזיקה. עקיבא ממשיך להופיע ולכבוש קהלים ברחבי הארץ בזכות השירים, הקול, ההגשה והצניעות שלו.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו