הפרויקט החדשני של אברהם טל

"במשך שנים היה לי חלום לשמוע אלבום מוגמר שהוא כולו אני, הסאונד שלי, האופי שלי, בדיוק כמו שאני מדמיין את המוזיקה ב- 100%": הזמר והיוצר האהוב אברהם טל משחרר הבוקר את "אחד"; אלבום EP שלם המלווה בקליפים שנוצרו ב- AI עם ויזואליה מהפנטת – פרויקט חדשני, אישי, חשוף, נוטף אומנות • במקביל מכריז על פתיחת שני מופעים באמפי שוני שיתקיימו ב-20.4 וב-21.4 • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
אברהם טל בינה מלאכותית
עיצוב עטיפה: ביחו / UNIT

'אחד', פרויקט שהוא כולו אברהם – המילים, הלחנים, הנגינה על כל הכלים, העיבודים, התיכנותים, המיקסים והמאסטרינג – הכל מעשה ידיו של אברהם טל.


אברהם טל: "האלבום הוא מהאתגרים הגדולים ביותר שלקחתי על עצמי, כאדם שרגיל ליצור בחברה ולקבל משוב בכל שלב ושלב בתהליך היצירה. כשאתה עובד עם אנשים נוספים אתה מרוויח מכישרונם, אך בדרך, כל אחד שמצטרף משפיע על הסאונד הסופי, כך שהסאונד הראשוני שדמיינתי הולך ומקבל צבעים אחרים. במשך שנים היה לי חלום לשמוע אלבום מוגמר שהוא כולו אני, הסאונד שלי, האופי שלי, בדיוק כמו שאני מדמיין את המוזיקה ב-100%. האלבום הזה הוא יצירה מאוד אישית וחשופה שלי, שמדברת על כל מה שאני עובר בשנים האחרונות, בצורה הכי כנה ופתוחה שיש".

אחרי שסיים את יצירת האלבום התחושה הייתה שמשהו לא שלם בו, שחסרה עדיין פיסה חשובה, שתעטוף את הסיפור של השירים. "בזמן שהאלבום התמהמה באולפן ה- AI התחיל לקרות בעולם וכל הוויז'נים שרצו לי בראש, אימג'ים מטורפים, פתאום עכשיו יכולים לקבל ביטוי יחד עם האלבום, זה מילא אותי התרגשות מאוד גדולה".


אברהם חבר לעודד פרבר ותום דור, במאים ויוצרים מוכשרים, שנושמים אומנות, ויחד צללו אל תהליך יצירה מרתק עם ויזואליה מהפנטת.
"לפני כמה חודשים כל זה לא היה קיים ונפתח לנו חלון שמאפשר להביא אומנות חדשה. ה- AI חי, מתפתח ומשתנה ממש בכל יום, לפעמים צצות טכנולוגיות חדשות בבוקר, ותוך כמה שעות אנחנו כבר מוצאים את עצמנו נכנסים אל תוך הלילה מטמיעים הכל אל תוך היצירה.
כל האלבום הזו מרגיש עכשיו שלם ומבחינתי כל כולו אומנות מתפרצת, פשוט הגשמת חלומות
".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו