תכירו: סינגל הבכורה של עידן ביגלר

"כתבתי את השיר הזה בינואר 2020, בזמן שנאבקתי בדיכאון. לא משנה במה אתה נאבק, אני רוצה שתדע שאין שום דבר רע בך, אתה לא נטל, ואתה בהחלט לא לבד": תכירו את עידן ביגלר שבגיל 16 היא חוותה את הדיכאון בפעם הראשונה וגילתה את המוזיקה • כעת היא משחררת את סינגל הבכורה שלה באנגלית – "AGAIN" מלווה בקליפ מיוחד • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
Photo By Tara Flanzman

אחת לכמה זמן אנחנו מגלים אמן שמגיע עם אג'נדה כנה לעשות שינוי אמיתי. האמנים האלה חשובים לנו, לילדים שלנו, לחברה שלנו ולתרבות שלנו.
תכירו את עידן ביגלר. ביגלר היא זמרת יוצרת אינטליגנטית, רגישה, עמוקה וחשובה בת 21 מרמת גן.
בגיל 12 היא החלה לכתוב שירים באנגלית, אף אחד לא הבין איך ולמה והיא בעצמה לא ידעה להסביר.

בגיל 16 היא חוותה את הדיכאון בפעם הראשונה. זו הייתה נקודת מפנה עבורה ועבור המוזיקה שלה.
היא מצאה את עצמה כותבת על המצב הנפשי שלה, על התקפי חרדה, על הדיכאון, על שברי הלב ופתאום המוזיקה קיבלה משמעות אמיתית. חבל הצלה.


היא צילמה את עצמה בחדר מבצעת שיר שכתבה והעלתה אותו ליוטיוב, תגובות ההזדהות לא איחרו לבוא. זרים כתבו לה שהם רואים את עצמם בתוך המילים שלה, מה שגרם לה להבין, שכנראה יש לה מה להגיד, ולא רק לעצמה.
ביגלר תמיד הרגישה לבד במאבקים שלה, אף אחד בסביבה שלה לא ידע איך זה מרגיש להתמודד עם דיכאון וחרדה, או איך לנחם אדם עם לב שבור. אז היא שמה לעצמה מטרה שמי ששומע אותה, לא ירגיש לבד. לאפשר מרחב בטוח להתבטא, לעזור להם למצוא את המילים שהם לא מצליחים לומר.


"AGAIN" הוא סינגל הבכורה שלה, ולצד הקליפ הרשמי של השיר, עידן ערכה וידאו נוסף ובו אספה קטעי טיק טוק של אנשים שונים ברחבי העולם, שלא מעלים תוכן חיצוני מעורר קנאה וסילוף מציאות. אלא תוכן פנימי אותנטי. הם חושפים את עצמם ברגעים לא פשוטים של חרדה, עצב ודיכאון. אולי כדי לא להרגיש לבד ואולי כדי להגיד לכל מי שחווה רגע קשה, אתם לא לבד.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו