"קאטליה": עומר אדם בשיתוף פעולה מיוחד עם סקאזי

עומר אדם מספק עוד להיט לקיץ 2021 – "קאטליה" בעיבוד והפקה מוזיקלית מפתיעה בשיתוף פעולה ראשון שלו עם סקאזי • מדובר בשיר כחלק מקידום קמפיין למותג המשקפיים החדש של אופטיקנה – 'קאטליה' שעומר אדם משמש כפרזנטור הראשי • הקליפ צולם על גדות ים המלח כאשר הקונספט הוא סיפור תיבת נוח • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עומר וסקאזי
צילום: שי פרנקו

השיר נושא את שם מותג המשקפיים החדש של אופטיקנה קאטליה שעומר אדם משמש כפרזנטור הראשי שלו והקליפ מהווה חלק מקמפיין פרסום חדש שיעלה במקביל אליו, אותו צילמו בשבועות האחרונים בהפקה מורכבת על גדות ים המלח, בהשתתפות עשרות דוגמנים ודוגמניות.


הקליפ מדמה את הגעת תיבת נוח לחוף מבטחים, זאת לאחר המבול הגדול. מהתיבה יוצא ראשון עומר אדם כאשר אחריו יוצאים זוגות זוגות של אנשים, המציגים את העולם המגוון והצבעוני של קאטליה: זוגות גברים, זוגות נשים, זוגות של גבר ואשה, אנשים בגווני עור, מראה ומבנה גוף מגוונים. כל הזוגות לבושים בלוק אופנתי ומרהיב, השואב השראה מזוגות החיות שיצאו מתיבת נח. בין הזוגות גם אחיו של עומר אדם, הזמר גל אדם, הדוגמנית נועם בוהדנה וכן דוגמנים ודוגמניות נוספים דוגמת שחר חיון, טיה קרב ועוד.


על המילים והקונספט אחראיים זיו קורן, דני יעקובוביץ וליאור נויפלד ומי שהפיק את הטראק המלווה של הקמפיין, אותו שר עומר אדם, הוא ה DJ הבינלאומי סקאזי, אשר לוקח חלק בקמפיין עצמו.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו