"הכל בסדר": חנוך בן משה בסינגל חדש

הכירו את חנוך בן משה, שטראומת תאונת דרכים גרמה לו להפוך לזמר בכדי לשקם נשמתו ולהפיח תקווה בחיינו בעזרת המוזיקה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
חנוך בן משה
צילום סטילס: אהוד שגב

לרוב נהוג לחשוב ששירה ומוזיקה הן "שגעון" מולד, ייעוד שמוטמע בנשמה עוד מילדות, אך מקרה של חנוך בן משה (28) מגבעת שמואל הוא מקרה "חריג".

המוזיקה עבורו הייתה ועודנה חבל הצלה להתמודדות עם עוולות וטרגדיות העולם בכלל ובפרט התמודדות עם טראומה אישית שחווה בעצמו: בהיותו בן 18 ,במהלך טיול אופניים בהרי צפת, ראה למול עיניו את חברו הטוב מתרסק בתאונת דרכים ומת. אותה טראומה, המתרוצצת במוחו של חנוך גם אחרי עשור, גרמה לו, באופן אינסטינקטיבי להיאחז במוזיקה, שעד אותו רגע בעיקר גמע צליליה מהתפילות בבית הכנסת ומאירועים משפחתיים והפכה לכל מאודו. לאחר שלמד את רזי השירה והתמקצע, החל חנוך להופיע בעיקר באירועים דתיים אך לפני שנה גמלה בליבו ההחלטה להרחיב את קהל היעד ולהיכנס לקונצנזוס מתוך מטרה אידיאולוגית: להפיח תקווה במאזינים, ליצור שינוי ולהשפיע על נושאים חברתיים ומחשבתיים שחשובים לו. בשנה האחרונה, במקביל להופעות במועדונים נחשבים כמו הזאפה והיכלי התרבות, הוציא חנוך שלושה שירים שזכו לעשרות אלפי צפיות ברשתות החברתיות: "זכרתי", "אבא דואג להכל" ו"חבל הצלה".

הסינגל הרביעי שלפניכם, "הכל בסדר" שנכתב על חששותיו של אדם שסודותיו הספונים ביותר ייצאו לאור ויהפכו לנחלת הכלל, מקבל משמעות נוספת ומצמררת בימים טרופים אלו של אי ודאות קיומית וכלכלית ונוסך אופטימיות בצורה הכי אותנטית, רלוונטית ונוקבת. חנוך נכנס למוזיקה כתרפיה לעצמו אך עכשיו מטרתו היא להפוך את המוזיקה כתרפיה עבורנו, המאזינים, בכדי להתמודד עם העולם בצורה יותר טובה ונעימה והשיר הנוכחי הוא ההוכחה המובהקת לכך.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו