אמני ישראל מתגייסים

איתי לוי, רוני דלומי, עומר אדם, עדן חסון, מגי אזרזר, עדן פינס ועוד רבים וטובים התאחדו למלחמה בקורונה ומוציאים שיר וקליפ חדש • את השיר ביים הבמאי ארז דן אותו גם כתב והלחין (מי שחתום על קריאטייב ובימוי הקליפ "שבט אחים ואחיות") • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
הנבחרת
הנבחרת – על מי את חכמה?

אמני ישראל מתאחדים למלחמה בקורונה ומוציאים שיר וקליפ חדש – "על מי אתה חכמה?" בהשתתפות: איתי לוי, רוני דלומי, עומר אדם, עדן חסון, דיויד ברוזה, אריק סיני, סטפן, מגי אזרזר, עדן פינס, גילה אלמגור, הראל סקעת, נשיא מדינת ישראל מר רובי ריבלין ועוד רבים וטובים.

לאור מצב החירום אליו נקלעה מדינת ישראל ותושביה, חש ד"ר איתי פרץ מבית החולים הדסה, כי יש לעשות מעשה ולתמוך במאבק בקורונה. יחד עם חבריו הרופאים (פרופ' רוטשטיין, פרופ' ניר-פז, ד"ר חיים וד"ר יהודה-מרגלית) החליטו להקים קרן שכל ייעודה גיוס משאבים למלחמה בקורונה – " 2020 Corona Fighting .

"עד כה גייסה הקרן מתנדבים, ציוד וכספים שמופנים למלחמה בקורונה. בהסתכלות על מדינות העולם ניכר כי התרופה היעילה ביותר למניעת התפשטות המגיפה הוא הישארות בבית ולבישת מסיכה כאשר יוצאים. לכן הגה ויזם ד"ר פרץ את הרעיון של שיר ויראלי (אבל באופן חיובי הפעם…) שמעודד הישארות בבית ולבישת מסיכה. אנשי הקרן מתייחסים לקליפ זה כאל התרופה הרשמית למלחמה בקורונה.

את השיר ביים הבמאי ארז דן אותו גם כתב והלחין (מי שחתום על קריאטייב ובימוי הקליפ "שבט אחים ואחיות").

הקליפ מאגד בתוכו נבחרת כוכבים נוצצת במיוחד מהמשפיעים בישראל.

הפיצוח הקריאטיבי של הקליפ הפעם לוקח אותנו אל עשרות המרפסות הפרטיות של המשתתפים כשרובו צולם באמצעות רחפן מה שאיפשר להתגבר על מגבלות הבידוד בימים טרופים אלו.

על ההפקה המוסיקלית אמון המפיק המוזיקלי טל פורר, מי שאחראי בין היתר על התוכנית "דה וייס" והפקת האירוויזיון שהתקיים בארץ בשנה שעברה.

כל הרווחים מהשיר ילכו לטובת 2020 Corona Fighting

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

אורי אנגל

הזמר הצעיר אורי אנגל (27) מחדרה עובד במרץ על אלבום…
פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו