"ואחרי הנפילה": דנה לפידות בסינגל וקליפ חדש

"זהו שיר שמספר באופן חשוף, שביר ואמיתי את הנפש שלי ואת הטלטלות שעברה זמן רב": הזמרת והיוצרת דנה לפידות מוציאה את השיר ״ ואחריי הנפילה״ שיר פופ אייטיז נוסע המטפס לשיאי רגש לא צפויים • במהלך השנה האחרונה כשבעולם השתוללה מגיפת הקורונה , דנה נישאה וילדה את בנה הראשון • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: שי פרנקו

אחריי שנת הקורונה , הזמרת והיוצרת דנה לפידות מוציאה את השיר ״ואחריי הנפילה״ שיר פופ אייטיז נוסע המטפס לשיאי רגש לא צפויים , סוליים ומלנכוליים , העטוף בהפקה של קליפ המתארת את סיפורה האישי , החשוף של דנה , על הקצוות בין שפיות לשיגעון , קצוות שהיו חלק בלתי נפרד מחייה האישיים והמוזיקלים.


במהלך השנה האחרונה כשבעולם השתוללה מגיפת הקורונה , דנה נישאה וילדה את בנה הראשון ומתוך כל השינויים המשמעותיים בחייה , מצאה את עצמה מתמסרת לתהליך פנימי חשוף , אישי, אמיץ, כואב וחסר פשרות כמו בחייה גם ביצירתה , כתיבתה , שירתה, הפקתה ועשייתה סביב חייה בפן האישי והמקצועי.

על השיר מספרת דנה: אצלי כל שיר, תו ומילה הוא תמונה שקופה וחותכת מתוך חיי ומעולמי הפרטי . בחרתי לגעת בשיר הזה אחרי שנים של התמודדות אישית שלי בין קצוות של שפיות ושיגעון. זהו שיר שמספר באופן חשוף, שביר ואמיתי את הנפש שלי ואת הטלטלות שעברה זמן רב.
אני נמצאת בתקופה מיוחדת עבורי , בה אני בוחרת בעצמי ומחבקת את כל החלקים המורכבים בי.
ונותנת ליצירה שלי לזרום בי ולשחק בי כרצונה."

במהלך העשור האחרון כתבה והלחינה דנה שירים לאומנים מהשורה הראשונה ביניהם : שלומי שבת,
עדן בן זקן, ליאור נרקיס, משה פרץ, מאיה בוסקילה ועוד רבים וטובים והספיקה להשתתף בעונה האחרונה והמצוינת של ״ הכוכב הבא לארוויזיון ״ שם זכתה שוב לחיבוק חם ואוהב מצד הקהל.
דנה בעיצומה של תקופה מחודשת וחובקת בשיתופי פעולה עתידיים מעניינים , סינגל וקליפ חדש, סיבוב
הופעות חדש וארצי ועוד הפתעות.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו