"לא הבנתי": משה פרץ ודודו אהרון בדואט משותף

משה פרץ ודודו אהרון, מהיוצרים והזמרים האהובים בישראל, שפרצו לפני עשור את הדרך אל המיינסטרים לכל תעשיית המוסיקה הים תיכונית ואחראים למהפכה המוזיקלית הגדולה של העשור האחרון חוברים יחדיו לראשונה לדואט משותף אותו כתבו והלחינו יחד עם תמיר צור – "לא הבנתי" • האזינו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: יחצ

משה פרץ ודודו אהרון, מהיוצרים והזמרים האהובים בישראל, שפרצו לפני עשור את הדרך אל המיינסטרים לכל תעשיית המוסיקה הים תיכונית ואחראים למהפכה המוזיקלית הגדולה של העשור האחרון חוברים יחדיו לראשונה לדואט משותף אותו כתבו והלחינו יחד עם תמיר צור – "לא הבנתי".

משה פרץ:
״זו פעם ראשונה שאני כותב שיר פוליטי״ אומר הזמר והיוצר משה פרץ עם יציאת השיר ׳לא הבנתי׳ המבוצע יחד עם חברו הזמר דודו אהרון ״השיא ששבר אותי היה מלחמת האחים שמתחילה בקרבנו, שאנו נלחמים האחד בשני מתוך לחץ ומתוך הסתה מיותרת שמגיעה מאינטרסים פוליטיים. והגיע הזמן לעצור את זה.
אנחנו לא מוכנים שהחלטות פוליטיות יביאו לפילוג בעם שלנו ויחלישו אותנו כחברה. אנחנו לא ניתן שיפלגו אותנו, לא ניתן שישברו אותנו. אנחנו צריכים להיות יחד אחד בשביל השני, להתפלל יחד אחד בשביל השני ולמען אחדותנו, כי כוחנו באחדותנו״
.

דודו אהרון:
"כשנפגשנו משה ואני באולפן דיברנו בעיקר על התקופה המורכבת והלא פשוטה שאנו בה נמצאים והחלטנו להוציא את מה שיש לנו על הלב ולכתוב ביחד שיר ברוח התקופה .
אין לנו ארץ אחרת ואין לנו עם אחר, אם אנחנו במו ידינו נחריב את הבית הזה, היקר לכולנו, לזה לא תהיה תקנה.
אנחנו האזרחים המרכיבים את החברה האזרחית, קוראים בקול גדול – די להסתה ולפילוג, אנו המכירים בכך שכולנו חיים כאן ביחד, ומוכנים ופועלים לשיפור הקשרים והחיבורים בינינו. יחד נעשה ונצליח, ונרחיק את החשש מפני מלחמת אחים שקרובה מתמיד כי הנגיף המסוכן הוא לא הקורנה .
"

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו