לא לוקחת סיכונים: עדן בן זקן דוחה את ההופעה

"אחרי מחשבות רבות החלטתי לדחות את המופע" מסרה היום בן זקן, שנמצאת בהריון מתקדם ומודיעה על דחיית הופעתה שתוכננה להתקיים ב-20 בפברואר בהיכל מנורה. המועד החדש שנקבע הוא 6 באוגוסט, אז צפויה להיות הזמרת אחרי הלידה.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עדן בן זקן - אגרוף
צילום: יניר סלע

עדן בן זקן, שנמצאת בהריון מתקדם, מודיעה על דחיית הופעתה שתוכננה להתקיים ב-20 בפברואר בהיכל מנורה.

המועד החדש שנקבע הוא 6 באוגוסט, אז צפויה להיות הזמרת אחרי הלידה.

בן זקן מסרה: "אחרי 129 מופעים בפסטיגל, אני רוצה להגיד לכם שהיה לי מדהים והייתה חוויה מטורפת ומאתגרת, במיוחד עם העובדה שלראשונה אני חווה את הדבר המדהים הזה שנקרא הריון.
באותה נשימה בתקופה האחרונה, כפי שבטח שמעתם לא פעם בתקשורת, אני מרגישה לא במיטבי, סחרחורות, חולשה ותופעות לוואי שונות בעקבות ההריון. אני מסתובבת עם תחושה שבעקבות ההריון המתקדם ובמיוחד אחרי הטירוף והאינטנסיביות של הפסטיגל לא אוכל לתת לקהל שלי בתקופה הזו, את ההופעה המיוחדת והמושקעת שכ״כ רציתי בהיכל מנורה.. אני רוצה לקפוץ אתכם, להרים אתכם, לעוף אתכם ולהתרגש אתכם ולהיות אתכם ב 100% כי לכם מגיע 100%.
אז אחרי מחשבות רבות החלטתי לדחות את המופע שהיה אמור להתקיים ב 20/2/20 לתאריך 6/8/20 כדי שאוכל לתת לכם את ההופעה הכי מדהימה חגיגית ומיוחדת עם כוחות מחודשים, בדיוק מה שמגיע לכם..
כל רוכשי הכרטיסים שימו לב, אין צורך להחליף את הכרטיסים שברשותכם הם יהיו תקפים גם לתאריך החדש, במידה ותרצו לבטל את הכרטיסים יש לפנות לקופת ת"א 2207* "

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו