"איפה תלכי": עדן מאירי בבלדה חדשה ומרגשת

לאחר הסינגלים האחרונים והמצליחים שיצאו – "כולם מסתכלים עלי", "לבד בחדר", עכשיו זה רק איתך", "גיבור של קלישאות" ו-"לא שמה לב", עדן מאירי, מהיוצרים המבטיחים בז'אנר הפופ הים-תיכוני מוציא הבוקר בלדה רומנטית ומרגשת – "איפה תלכי" שכתבו, הלחינו והפיקו הצמד המוזיקלי המוביל – דולי ופן • עדן: "השיר הזה הוקלט בסוף של סשן שכולו היה חיפושים במגירות של דולי ופן. לא התייאשנו והגענו כבר לשירים שהוקלטו ממש מזמן על ידי לא מעט זמרים שכולכם מכירים וכשהגיע ״איפה תלכי״ לא קלטתי את השיר אבל כשהתחלנו להקליט הכל התחבר לי" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עדן מאירי
צילום: אור דנון

עדן מאירי ממשיך להוציא סינגלים חדשים מתוך האלבום החדש שבדרך. לאחר הסינגלים האחרונים והמצליחים שיצאו – "כולם מסתכלים עלי", "לבד בחדר", עכשיו זה רק איתך", "גיבור של קלישאות" ו-"לא שמה לב". עדן מאירי, מהיוצרים המבטיחים בז'אנר הפופ הים-תיכוני מוציא הבוקר בלדה רומנטית ומרגשת – "איפה תלכי" שכתבו, הלחינו והפיקו הצמד המוזיקלי המוביל – דולי ופן.

עדן מאירי: "השיר הזה הוקלט בסוף של סשן שכולו היה חיפושים במגירות של דולי ופן.
לא התייאשנו והגענו כבר לשירים שהוקלטו ממש מזמן על ידי לא מעט זמרים שכולכם מכירים וכשהגיע ״איפה תלכי״ פן מסתכל עליי ואומר לי ״זה להיט היסטרי ואת זה אתה מקליט ולא אף שיר אחר״, בהתחלה לא קלטתי את השיר אבל כשהתחלנו להקליט הרגשתי שזה יושב עליי מבחינת הסגנון והטקסט והכל התחבר לי".

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו