עילי בוטנר באלבום חדש

הקריירה של עילי בוטנר מלאה בשיתופי פעולה בולטים ומצליחים, בין היתר השיר המשותף עם אביב אלוש שהוציא לפני כשנה וחצי. עכשיו בוטנר מוציא אלבום חדש שמאגד את הסינגלים שלו מהשנתיים האחרונות, וגם שיתוף פעולה טרי ומפתיע עם הזמר רועי מכלוף. צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עילי בוטנר ורועי מכלוף - מי ישמור על שנינו
יומן שירים מהשנתיים האחרונות.

עילי בוטנר ידוע בשיתופי הפעולה הרבים שלו, הרבה לפני שהדבר הפך לטרנד הכרחי במציאות הדיגיטאלית של ימינו. בוטנר כותב ומלחין עבור מיטב זמרי ישראל מזה כ 15 שנים ואולם הפעם היה זה קולו של רועי מכלוף, זמר אלמוני לחלוטין עבור מרבית הציבור הישראלי, אשר כבש את אוזנו וליבו של עילי.

התוצאה היא הסינגל החדש והמרגש "מי ישמור על שנינו" שאותו כתב והלחין בוטנר יחד עם מאור תיתון.

בוטנר על שיתוף הפעולה: "מכר משותף חיבר בינינו. אפשר להגיד שזו הייתה אהבה ממבט ראשון. מצאתי ברועי לא רק זמר ייחודי ומגוון, אלא גם אדם רגיש ועמוק, עם סיפור חיים מרתק מאין כמוהו. היה לי ברור שאני אכתוב לו, זו רק הייתה שאלה של זמן עד שהמיתרים יוציאו משהו שירגיש לי אמיתי. שירגיש "מכלוף"."

בוטנר הוסיף: "אנו חיים בעידן מרתק, בו כל בית אב ובו מחשב הוא אולפן הקלטות פוטנציאלי. כולם מוזמנים ליצור, להקליט, לשווק, ולהגשים. שפע מוזיקלי חסר תקדים. ואולם – ברכה וקללה בצידה. עשרות אם לא מאות זמרים צעירים ומוכשרים לא מצליחים לצוף מעל השטפון הדיגיטלי הבלתי פוסק של ימינו. וחבל. עם רועי, החלטתי לעזור ולנסות לדחוף קדימה. זמר כזה, כותב ומלחין בפני עצמו, חייב לקבל הזדמנות. הוא יכול וצריך להגיע לכל בית בישראל אם רק נפלס לו דרך".

בוטנר וילדי החוץ נמצאים בעיצומו של סיבוב הופעות חורף אקוסטי ומצליח ("טיפות"), ולקראת הופעה במסגרת פסטיבל הגולדסטאר סאונד-סיסטם, שם יושק אלבומו החדש של בוטנר: "הכי קרוב אליך" שיכלול את השירים שהוציא במהלך השנתיים האחרונות (2018-2020) ביניהם השיתופי פעולה עם אביב אלוש ("הכי קרוב אלייך" ו-"כל יום"), "אוטובוס אחרון לחיפה" עם משי קלינשטיין ועוד.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו