המחברת של אליה עם עומר אדם:"השתגע העולם"

אליה רוסיליו אחראי על להיטים גדולים ביניהם שיר השנה "שני משוגעים", כתב שירים לאייל גולן, עדן בן זקן ורותם כהן ושיתף פעולה עם ליאור נרקיס בדואט וכעת יוצא בפרויקט חדש: "המחברת של אליה" – אוסף שירים שכתב והלחין וזמרים מכל קצוות הקשת יבצעו כשהסינגל הראשון שיוצא מתוכו הוא "השתגע העולם" אותו מבצע לא אחר מעומר אדם • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עומר אדם
צילום: יחצ

"המחברת של אליה" הוא הפרויקט של אליה רוסיליו בו הוא מביא מוזיקה אותנטית ומספר את סיפור החיים שלו, השקפת עולמו מנקודת מבטו.

בפרויקט יארח אליה זמרים שונים מכל קשת הסגנונות, כשהסינגל הראשון שיוצא מתוכו הוא "השתגע העולם" אותו מבצע לא אחר מעומר אדם.

השיר שם זרקור אמיתי על ההבדלים בין עיקר לטפל בחיים וגם מפנה את תשומת הלב לחיים שמעסיקים את החברה שלנו, ומתכתב עם מה שקורה היום, מזדהה עם המצב המאוד מורכב שאנו חשים כיום בטקסט שהחיבור בינו לבין עומר אדם היה מיידי.

אליה רוסיליו כתב להיטים גדולים לאמנים רבים, שיתוף הפעולה שלו עם עומר אדם הניב שירים רבים לאלבומו המצליח ששבר שיאים והפך לאלבום המצליח ביותר מבחינת הישגים בספוטיפיי ואפל מיוזיק כשהפריצה הגדולה שלו הייתה שיתוף הפעולה ביצירת שיר השנה – "שני משוגעים".

בטקסטים שכתב אליה לאמנים רבים ביניהם אייל גולן, עדן בן זקן, שירי מימון, מירי מסיקה, ליאור נרקיס, רותם כהן ועוד, תמיד בלט גישתו למילים והדרך שהוא משתמש בהם והפרספקטיבה שלו כאמן ויוצר.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו