"נשבר לנו": איזי בשיר מחאה חדש

איזי ( ארז שרון) מוציא את השיר "נשבר לנו ( אנו מכריזים בזאת)", שיר מחאה, הנוגע בנקודות תורפה וכאב בחברה הישראלית • איזי: "את השיר הזה כתבתי ב 10 דקות. חוסר האמון שיש לי בנבחרי הציבור שלי שלעיתים קרובות שוכחים מה תפקידם האמיתי." • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
איזי
צילום: אינסטגרם

איזי ( ארז שרון) מוציא את השיר "נשבר לנו ( אנו מכריזים בזאת)" , שיר מחאה, הנוגע בנקודות תורפה וכאב בחברה הישראלית.

פצעים ישנים שקיימים עוד מקום המדינה ופצעים חדשים שנולדו מתוך המצב המטורף שכולנו נמצאים וחווים בימים אלו, והמילים מדברות בעד עצמן. איזי בדרכו הייחודית מצליח לשלב נושאים מנוגדים מכל גווני הקשת, מתקופות שונות (ולשלב במיקס גם את דוד בן גוריון והרב אמנון יצחק) וליצור שיר עוצמתי ונוקב אשר גורם למאזין תחושת הזדהות כבר מהאזנה ראשונה.

איזי: "את השיר הזה כתבתי ב 10 דקות. בד"כ כלל שמשהו מתבשל ובוער בי הרבה זמן בפנים, זה יוצא ממש מהר. הייתי מעדיף לא להרגיש בכלל את הצורך לכתוב שיר כזה אבל הוא מבטא את ההרגשה ואת חוסר האמון שיש לי בנבחרי הציבור שלי שלעיתים קרובות שוכחים מה תפקידם האמיתי.."

איזי החל את דרכו המוסיקלית כבר כשהיה נער והיה כוכב הרשת הראשון בישראל, פרץ את המוסכמות והנורמות המקובלות, והצליח לכבוש את הקהל ברשת ובשטח. מאחוריו שני אלבומים ושירים רבים שיצאו מאז, שזכו להצלחה גדולה והביאו קהל נאמן שגדל איתו ומלווה אותו לאורך כל הדרך. ב 19.8 יפתח איזי את סיבוב ההופעות החדש שלו -BACK TO REALITY ברידינג 3 בת"א. המופע יכלול את כל הלהיטים מכל השנים "כולי בהיי" "כלבויניקית" "לא הכל מן אללה" , "תעשה טוב" וכמובן את שיריו מהאלבום החדש.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו