לא עוצרת: גאיידה מעלה את הקצב בסינגל חדש

אחרי שיתוף פעולה עם עברי לידר ודיג'יי סם חלבי בגרסה הערבית ללהיט "המזרח התיכון", שיצא בארץ ובמדינות ערב, השתתפה ב"פרויקט הסירנות של מורן דוד" ולפני מספר חודשם הוציאה דואט מרגש עם חיים משה, הזמרת גאיידה שהוחתמה בחברת NMC UNITED המייצגת את חברת SONY הבינלאומית שהחתימו אותה לניהול הקריירה הישראלית והבינלאומית שלה, משחררת כעת סינגל חדש שיצר עבורה מאור אדרי • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: טל שחר

אין ספק שהשנה האחרונה חייכה מאד לגאיידה שסמנה מספר אבני דרך משמעותיות ומהותיות בקריירה אותה התחילה.
היא לקחה חלק בטקס המשואות הממלכתי בהר הרצל, שיתפה פעולה עם עברי לידר ודיג'יי סם חלבי בגרסה הערבית ללהיט "המזרח התיכון", שיצא בארץ ובמדינות ערב, השתתפה ב"פרויקט הסירנות של מורן דוד" ולפני מספר חודשם הוציאה דואט מרגש עם חיים משה – "מן זאמאן".


גאיידה לא עוצרת . קבלו את השיר החדש – "תרימו ת'יידים" שיוצא הבוקר . את השיר כתב, הלחין והפיק מאור אדרי והוא סנונית נוספת מתוך האלבום הראשון שבדרך.
בקליפ בבימויו של עמית ימין אנג'ל, חוזרת גאיידה אל המקום הכי טבעי שלה – הבית בבוקעתא, רמת הגולן, ולחוות הסוסים שבכפר , חווה בה רכבה וטיפלה בסוסים כבר בילדותה.

גאיידה בת ה-25 החלה לשיר שירים של פיירוז, אום כולתום, ווארדה, עסמאהן כבר בגיל עשר באירועים משפחתיים. היא כבשה את אוזנם של השופטים והגיעה בקרב צמוד מאד למקום השני בתוכנית "אייל
גולן קורא לך". במהלך החודשים שלאחר מכן החלה את דרכה בתעשיית המוזיקה המקומית והוציאה מספר שירים בשפה הערבית ובעברית.
הכישרון הגדול שלה לא נעלם מעיניהם של מנהלי ובעלי חברת המוזיקה NMC UNITED המייצגת את חברת SONY הבינלאומית שהחתימו אותה לניהול הקריירה הישראלית והבינלאומית שלה.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו