"תמיד תזכור": נסרין בשיר חדש למען ילדים חולי סרטן

נסרין קדרי בשיר חדש אשר מוביל את הקמפיין השנתי של עמותת "גדולים מהחיים" למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם • את השיר כתב הפיזומנאי נעם חורב במיוחד עבור העמותה, והוא עוסק בהתמודדות עם הפחד, בקושי, בתמיכה, באור ובתקווה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: הילה אייזינגר

עמותת "גדולים מהחיים" התומכת בילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, יוצאת בקמפיין ההתרמה השנתי שמטרתו לגייס תרומות לעמותה והעלאת מודעות לקשיים שחוות משפחות לילדים חולי סרטן, במיוחד בתקופת הקורונה.

הזמרת נסרין קדרי מובילה בהתנדבות את הקמפיין, ומבצעת יחד עם ילדי העמותה את השיר 'תמיד תזכור' ש כתב במיוחד עבור "גדולים מהחיים" הפיזמונאי נועם חורב, הלחין אלדד כהן והפיק מוזיקלית אלון פרץ.

כל ההכנסות מהשיר קודש לעמותת גדולים מהחיים למען ילדים חולי סרטן.

את הקמפיין המרגש יזם ומפיק משרד הפרסום HapPpy ואת השיר כתב הפיזמונאי נעם חורב במיוחד עבור העמותה לאחר מפגש מרגש עם ילדה גדולה מהחיים המתמודדת עם מחלת הסרטן.

השיר עוסק בהתמודדות עם הפחד, עם הקושי, לצד תמיכה, ערבות הדדית ותקווה להחלמה ולעתיד טוב יותר. מדי שנה מאובחנים למעלה מ- 500 מקרים חדשים של ילדים בישראל, כחולים במחלת הסרטן ומטופלים כ-1500 חולים פעילים. הילדים מתמודדים עם אתגרים עצומים מרגע אבחון המחלה, האשפוז והטיפולים הקשים וכל זאת לצד מגפת הקורונה המאיימת על בריאותם ובריאות בני משפחותיהם.

לדברי אלינוער לויטן, סמנכ"לית עמותת גדולים מהחיים: " השנה הקושי של משפחות לילדים חולי סרטן הוא עצום, מלבד ההתמודדות עם גילוי וטיפול במחלה יש גם את הקורונה שהביאה עמה סגר ארוך וממושך לילדים החולים שמערכת החיסונית חלשה. בנוסף, משפחות רבות נקלעו לקשיים כלכליים רבים והעמותה פועלת מאז פרוץ המגפה על מנת לנסות ולעזור ככל שניתן לאותן המשפחות. הקמפיין נועד לעזור לגייס תרומות למשפחות כדי שיוכלו להמשיך ולהילחם ואנו מקווים לגייס את הציבור לטובת המטרה".

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות: בריאות – שיפור התנאים הרפואיים במחלקות האונקולוגיות; שמחה – על ידי מתן תמיכה חברתית סוציאלית לילדים ולבני משפחותיהם; תקווה – קידום פעילות ציבורית והעלאת המודעות לחולים ולזכויותיהם. העמותה מקדמת קרן למימון תרופות, טיפולים רפואיים וציוד רפואי שמחוץ לסל הבריאות, מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ללא שום הבדל של דת, מין או לאום. העמותה מסייעת בכל שנה ליותר מ- 1500 ילדים חולים וליוותה למעלה מ- 000,10 ילדים מאז הקמתה.

לתרומה לעמותת גדולים מהחיים היכנסו לאתר | התקשרו 6144 | * חפשו גדולים מהחיים באפליקציית פייבוקס

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו