"גולני שלי": רביב כנר בחידוש מרגש לכבוד מרוץ גולני ה-31

הזמר רביב כנר, גולנצ׳יק בעצמו ובוגר יחידת אגוז שממשיך לשרת בשירות מילואים פעיל גם היום נבחר לבצע ולחדש את השיר העל זמני ״גולני שלי״ לכבוד מרוץ גולני ה-31 • השנה עתידים לרוץ את מירוץ גולני ה-31 בסימן ״גולני שלי- סיפור ישראלי״ במסגרתו ירוצו לוחמי החטיבה מהחרמון ועד אילת במירוץ לפיד וצפוי להתקיים בין התאריכים: 27-31.3 והוא יעבור בערים: כרמיאל מודיעין ירושלים אשדוד ואילת • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום עטיפה: דובר צה"ל // עיצוב עטיפה: נמרוד קלמוביץ

הזמר רביב כנר, גולנצ׳יק בעצמו ובוגר יחידת אגוז שממשיך לשרת בשירות מילואים פעיל גם היום, את השיר האל מותי ״גולני שלי״ שנכתב והולחן על ידי אפי נצר ועמוס אטינגר ובוצע לראשונה על ידי יהורם גאון.

השיר חודש בשיתוף גל״צ וחטיבת גולני.

לכבוד מרוץ גולני אשר נחשב לאירוע חטיבתי-לאומי מסורתי שקורה כל שנתיים מזה עשרות שנים. השנה עתידים לרוץ את מירוץ גולני ה-31 בסימן ״גולני שלי- סיפור ישראלי״.

במסגרתו ירוצו לוחמי חטיבת גולני מהחרמון ועד אילת במירוץ לפיד. במקביל, לוחמי החטיבה יגיעו ל-5 ערים מרכזיות ברחבי הארץ בהן יתנדבו בקהילה ויקיימו שיח ופעילויות עם תלמידים שונים על שירות צבאי משמעותי, גיוס ללוחמה וההיסטוריה של חטיבת גולני. לאחר מכן בכל עיר יתקיים מירוץ עממי בו החטיבה תרוץ יחד עם תושביו ובסופו הופעת אמן אורח!

השנה המרוץ עתיד להתקיים בין  התאריכים: 27-31.3 והוא יעבור בערים: כרמיאל מודיעין ירושלים אשדוד ואילת.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו