השיר שהוציא מעדי אולמנסקי צד מפתיע

"השיר הזה הוציא אותי מהקומפורט זון האמנותי שלי ולקח אותי למקומות חדשים ואני חייבת להודות שזה היה לי מזה מרענן!": אחרי השיר הראשון בפרויקט המסקרן של מורן שכל מטרתו היא לתת במה למין הנשי בתעשיית המוסיקה בישראל, מגיע כעת שיר חדש והפעם שיתוף פעולה מפתיע עם הזמרת והיוצרת עדי אולמנסקי שמציגה בשיר החדש צד חדש ומפתיע ונעה למקומות ים תיכוניים אוריינטליים • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום מתוך עמוד האינסטגרם של עדי אולמנסקי

פרויקט הסירנות של מורן דוד הינו פרויקט שכל מטרתו היא לתת במה למין הנשי בתעשיית המוסיקה בישראל. הוא נוצר מתוך הרצון להשפיע דרך המוסיקה, להשמיע את הקול הנשי על כל רבדיו ומורכבויותיו. מיזם שייתן מקום של כבוד לקול הנשי, ליצירה נשית, לאהבה, להכלה הנשית, ושיחרוט על דגלו שוויון סובלנות ושותפות.

״בסדר״ זהו הסינגל השני מתוך פרוייקט- ״הסירנות של מורן דוד״ שכל מטרתו היא לתת במה ומקום לקול הנשי בתעשיית המוסיקה בישראל. את השיר כתבה והלחינה מורן דוד יחד עם נועם עקרבי שאחראי גם על העיבוד וההפקה של השיר.
בשיר הזה מארחת מורן את עדי אולמנסקי שלקחה באומץ רב שיר שרחוק מאוד מהסגנון המוסיקלי שלה ויחד קיבלנו שיר שמביא את עדי מזווית חדשה – קלילה, עוקצנית, צינית עם ביקורת ישירה ולא מתחנפת כלפי המין הגברי.


זהו שיר שמדבר על גבר שמחפש את הדרך הקלה בחיים, שמוותר לעצמו על החיפוש לאהבה אמיתית, שחי את הטפל ולא את העיקר ומשכנע את עצמו שהכל בסדר.
בחרנו להשאיר את הטקסט בלשון זכר כדי להביא ישירות את הזווית של הגבר בשיר ולא בעקיפין.
עם כל הקלילות שבשיר יש גם מסר קצת עצוב לאותם אנשים שנראה שעם הזמן איבדו את הרומנטיקה שבאהבה.


כפי שכבר היה ניתן לשמוע עוד בסינגל הראשון ״מה נהיה״- גאיידה ומגי היקרי.
הטעמים הפופים אוריינטלים הם חלק בלתי נפרד מהסגנון המוסיקלי של פרוייקט ״הסירנות״ וכל זמרת שמתארחת מטמיעה את קולה באלגנטיות בכל שיר מה שיוצר צבע חדש ומרענן בנוף המוסיקלי.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו