ענבל גרשקוביץ ועמיר בניון בשיר חדש משותף

ענבל גרשקוביץ זמרת-יוצרת מוכשרת בעלת קול מיוחד ועמוק, בדואט חדש עם עמיר בניון • היא השתתפה בעונה הראשונה של THE VOICE, ילדה את בנה השני והחליטה ביחד עם בעלה לארוז הכול ולנסוע לחיות בפרגאווי • כעת היא עובדת על אלבום חדש וסוגרת מעגל עם עמיר בניון • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: אוהד גיגי

ענבל גרשקוביץ ועמיר בניון בשיר חדש משותף אשר יוצא מתוך אלבומה החדש של ענבל.

השיר מדבר על חברות עמוקה ואמיצה, תומכת ושופכת אור ברגעים חשוכים אחד אצל השנייה. חיבור של נשמות שבא לידי ביטוי בעשייה המוזיקלית של השניים בדואט לא שגרתי מרענן עם קריצה של הומור. השיר מלווה בקליפ אנימציה מלא אווירה, צבע ושמחה.

"רציתי" הוא סינגל שלישי מתוך אלבומה החדש של ענבל גרשקוביץ בניהולו האמנותי של עמיר בניון והפקתו המוסיקלית של אודי תורג'מן.

שני השירים הקודמים "לאהוב בלי קול" ו"לכתוב את הרגש" עוררו עניין גדול אך אז הגיעה הקורונה ועצרה את היצירה המוסיקלית. כעת היא שמחה לשחרר שיר חדש שהוא כולו קליל, קצבי וצבעוני.

את עמיר בניון פגשה ענבל שנים קודם כשבניון חיפש זמרת מעניינת לעבוד איתה, הם החלו לעבוד יחד על כמה שירים אך הפרויקט נעצר. ענבל החלה לעבוד על אלבום הבכורה שלה  אשר יצא ב-2014.

במקביל השתתפה בעונה הראשונה של THE VOICE ולאחר מכן ילדה את בנה השני.

לאחר הלידה בעקבות עומס נפשי, שהחל עוד בהריון, החליטה ביחד עם בעלה לארוז הכול ולנסוע לחיות בפרגאווי.

זו היתה שנה נהדרת עבורה, ענבל פרחה, הופיעה עם נגנים מקומיים מיוחדים ונהנתה מכל רגע. בתום השנה הרגישו שזה הזמן שלהם לחזור לארץ.

עם חזרתה, החלה את חיפושה המחודש בארץ אחר דרכה המוזיקלית. יום אחד, פגשה לפתע במרכז המסחרי הקטן ליד הבית את עמיר בניון. סגירת מעגל של 16 שנים החזירה אותם לעבוד יחד. ההרגשה היתה שאחרי כל השנים האלה, אלוהים הפגיש ביניהם מחדש וסימן להם שזה הזמן שלהם לעבוד יחד.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו