"ג'ינס או טייץ": נסרין קדרי בסינגל וקליפ חדש

"בתוך תוכי רק אני יודעת שעברתי חוויות קשות שפגעו בנפש שלי, חוויות שלעיתים עשו לי כאב פיזי שליווה אותי אחרי כל משבר, חוויית שגרמו לי ברגע מסוים להגיד פשוט די. אם תקשיבו טוב טוב למילים של השיר תבינו שזה חלק מסיפור חיי": בשיר החדש נסרין מדברת במבט לאחור על מערכות יחסים לא בריאות שעברה וחושפת את סיפורה האישי ומקווה שיהפוך לנחלת הכלל ויעורר הזדהות אצל נשים נוספות • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום באדיבות יחצ

נסרין פותחת את הלב בשיר חדש ולראשונה מביאה את הסיפור האישי לתוך האומנות. בשיר נסרין מדברת במבט לאחור על מערכות יחסים לא בריאות שעברה ועל האובססיביות שהעיבה על אותם קשרים. לקח לה המון זמן להגיע למצב שבו היא שלמה עם עצמה והיא יוצאת לדרך חדשה בה היא מחליטה על חייה וקובעת איך לחיות אותם.


את השיר כתבו חבריה הטובים של נסרין, אבי אוחיון וצליל קליפי, לאחר שיחה שבה שיתפה אותם בגילוי לב על כל מה שעברה.


נסרין בחרה לחשוף את הסיפור שלה בפתיחות ואומץ רב במטרה להעצים ולעורר הזדהות אצל נשים נוספות שנמצאות במצבים דומים, היא מאמינה שהסיפור האישי שלה יכול להפוך לנחלת הכלל.

נסרין משתפת וכותבת על הסינגל החדש: "״תגידי נסרין איך את לא נשואה? איך אין לך ילד? וואו את כבר בת 35 כדאי שתקפיאי ביציות! את חיה לבד? איך את, נסרין קדרי, לבד?? ״
את האמת, בכל יום אני מקבלת לפחות אחת מהשאלות האלה מכל אדם שרואה אותי ברחוב, תמיד אני מחייכת ומהנהנת.. בתוך תוכי רק אני יודעת שעברתי חוויות קשות שפגעו בנפש שלי, חוויות שלעיתים עשו לי כאב פיזי שליווה אותי אחרי כל משבר, חוויית שגרמו לי ברגע מסוים להגיד פשוט דיי.
הרגע הזה היה לפני כשנתיים , 02:00 לפנות בוקר, ישבתי באולפן עם צליל ואבי ( יוצרי השיר ) כוס יין, נרות דולקים ופשוט פרקתי את נשמתי , סיפרתי להם שבחיים לא הייתה לי שליטה על חיי, תמיד היה שם את ״הגבר״ שיגיד לי שאני כלום, שאני הרכוש שלו, מצחיק שבתקופה כל-כך מודרנית הייתי חיה בפחד , פחד להגיד מה שבא לי, פחד לצאת מהבית כשאני לבושה קצת חשוף , פחד לאכול כאוות נפשי, פחד לצחוק בקול, פחד להיות מי שאני, האדם שאני, האישה שאני!
אם תקשיבו טוב טוב למילים של השיר תבינו שזה חלק מסיפור חיי.
אז אמרתי שדי! אני מחליטה. אני קובעת.
מה ללבוש, מה לאכול, איך לדבר, כמה לדבר , איך לצחוק, אני נסרין ! ובנסרין יש הכל ולא רק קול!!
אנחנו לא פחות טובות , אלא הכי טובות.
אנחנו הכח, אנחנו היופי , אנחנו האור והשמחה בעולם (-:
עכשיו תגבירו ת׳ווליום ברכב או בבית, תשירו בקול כאילו אף אחד לא שומע אתכן ותרגישו הכי משוחררות שאתן יכולות להיות."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו