"מלכודת": דן ברטוב בסינגל וקליפ חדש

"כולנו חווים פרידות ויכולים לקחת אותן למקום הפנימי שלנו והשיר הוא מעין השלמה עם המצב והתקדמות הלאה בראש מורם": דן ברטוב, שפרש מההרכב המצליח "האולטראס" יצא בקריירת סולו ולאחר הסינגלים "תל אביב" ו-"בוס" שזכו להצלחה משחרר את הסינגל השלישי – "מלכודת" בהפקתו של ניצן קייקוב • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דן ברטוב
צילום: Nir Hadar

פרידות הן דבר כואב, עצוב ולפעמים מכעיס. הן יכולות להסתיים יפה אך גם מלוות לעיתים בטונים צורמים. הדבר המשותף לכל פרידה באשר היא זה שהיא בלתי נמנעת, בלתי נשלטת ותמיד כשהיא קורית, משהו בתוכנו משתנה ולא חוזר להיות כמו שהיה.


בדיוק מהמקום הזה, הכי כן, אינטימי, חשוף ומצולק, רקח היוצר והזמר דן ברטוב את שירו החדש "מלכודת", החושף צד נוסף ובלתי מוכר שלו, צד שמציג מצד אחד את הזעם והכעס מפרידה ומצד שני את המלודיה, הרגישות והשבריריות המלוות בה, ניגוד שהופך בקולו ובהפקתו המוזיקלית של ניצן קייקוב (מלוס אנג'לס)
למונומנט מוזיקלי אישי, נוגע ופוגע שכל אחד ואחת יכולים להזדהות עמו מהמקום האישי האינדיבידואלי.
השיר הזה, כמו שני קודמיו ("תל אביב" ו"בוס") שזכו להצלחה רבה בתחנות הרדיו וברשתות החברתיות, מציג את הטעם המוזיקלי הרבגוני והתמהיל האקלקטי המרכיב את הפאזל האומנותי של דן, שכבר הוכיח שדרכו האמיצה והאותנטית לפצוח בקריירת סולו מציגה את כישרונו בצורה עוצמתית, בועטת ובעיקר מסקרנת.


לאחר ששינה פני ההיפ הופ המקומי כיוצר וכמבצע במסגרת ההרכב "האולטראס", עשה ברטוב את הצעד האמיץ והבלתי מובן מאליו ויצא לפני כשנה לדרך עצמאית כשהוא מגדיר מחדש את הישות האומנותית שלו ומצליח להשפיע בעזרת המוזיקה שלו ולצבור קהל מאזינים ועוקבים נאמן שצמא לגמוע את יצירותיו החדשות הבאות.


דן: "בשנה וחצי האחרונות מצאתי עצמי עובד קשה באולפן במטרה להביא את האמת האישית שלי לתוך יצירותיי החדשות והשיר 'מלכודת', החושף חוויה מאד אישית שלי, הוא דוגמא בולטת להשפעה של חוויות החיים עליי כיוצר והרצון שלי לצמוח מהמקום הזה ולהעביר את המסר הבוער בתוכי לכל מי שמאזין. כולנו חווים פרידות ויכולים לקחת אותן למקום הפנימי שלנו והשיר הוא מעין השלמה עם המצב והתקדמות הלאה בראש מורם ובחוסן רגשי".


כמיטב המסורת של דן, הוא אינו מסתפק בקליפ סטנדרטי לשירים שלו אלא חשוב לו התיאום המדויק בין האמירה הטקסטואלית והמוזיקלית לבין האפקט הוויזואלי. אחרי שב"תל אביב" שלו צייר בצורה אותנטית ובועטת את חיי הבליינות בעיר ללא הפסקה וב"בוס" לקח אותנו אל סרטי הפעולה המיתולוגיים של הסבנטיז, ב"מלכודת" המושקע והמרהיב, המוצג כסרט שחור לבן, הוא מוכה, נחטף, נמלט ונדקר בשל בובת וודו בדמותו על ידי לא אחרת מאשר כוכבת הרשת המצליחה אמילי גומברג.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו