מאור אדרי חושף את סיפורו האישי באלבום EP חדש

בחודשים האחרונים עבד על אלבום חדש שחלקו הראשון יוצא היום ונקרא "איפה נעלמת?", אלבום מרגש, שמתכתב עם התקופה המורכבת שכולנו עוברים, עם טקסטים אישיים על חייו של מאור אותם הוא חושף לראשונה באומץ לב • מאור שותף ליצירת חמישה מתוך שישה שירים באלבום כשלצידו מיטב היוצרים: אופיר כהן, אלון פרץ, רון ביטון, מאור שטרית, סתיו בגר, אושר ביטון • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מאור אדרי
צילום: משה נחמוביץ

מהרגע הראשון של האסון הכבד שפקד אותנו, מאור אדרי התגייס למשימה ולא הפסיק להופיע מול חיילים, מפונים, פצועים בבתי החולים ומחלקות השיקום ולמעשה בכל מקום שרק התבקש להגיע אליו בתחושת שליחות גדולה.

בחודשים האחרונים עבד על אלבום חדש שחלקו הראשון יוצא היום ונקרא "איפה נעלמת?", אלבום מרגש, שמתכתב עם התקופה המורכבת שכולנו עוברים, עם טקסטים אישיים על חייו של מאור אותם הוא חושף לראשונה באומץ לב.

מאור שותף ליצירת חמישה מתוך שישה שירים באלבום כשלצידו מיטב היוצרים: אופיר כהן, אלון פרץ, רון ביטון, מאור שטרית, סתיו בגר, אושר ביטון.

מאור חושף לראשונה את אשר עבר עליו בשנים האחרונות ומספר בגילוי לב על התהליכים שחווה:

"תקופה לא פשוטה עוברת עלינו, ימים נוראים עם אבדות קשות כמעט בכל יום של לוחמים שחירפו את נפשם כדי להגן על המדינה שלנו, פיגועים ברחבי הארץ, וחטופים שעדיין נמצאים אי שם בעזה, וחובתנו לעשות הכל כדי להחזירם הביתה במהרה. תקופה שבה אני אישית קצת הלכתי לאיבוד.

בתחילת המלחמה, ההלם והכאב היה קשה מנשוא, הצפייה בחדשות והטלטלה עם החדשות המקות גרמה לי להיזרק על הספה בבית בחוסר חשק וענין לעשות דבר ובעיקר להזיל דמעה כמו כל עם ישראל.

אחרי התאוששות מההלם והכאב הנוראי, שעדיין מלווה אותי יום יום יצאתי לבסיסי צה"ל לשיר לחיילים, להרים להם את המורל ונטענתי באנרגיה מחדש, לראות ולהרגיש את החיילים הגיבורים שלנו, באתי לחזק אותם ויצאתי מחוזק מהם. שם הבנתי שאנחנו עם אחד, דם אחד! אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד!

מאז אותו מופע ראשון ועד היום לא הפסקתי להופיע בעשרות בסיסים, ולשמח את הלוחמים. בזכות אותן הופעות, חזרה לי חדוות היצירה ובתקופה האחרונה פשוט יצרתי מוסיקה שאני אוהב!

לא מעט פעמים נתקלתי ברחוב ובמקומות שבהן הופעתי בשאלה "מאור איפה נעלמת?" ומשם נוצר שיר הנושא של האלבום החדש. אז איפה נעלמתי? התקופה האחרונה השילה ממני את כל המחסומים וזה הזמן לשתף אתכם, במה שעבר עלי בשנים האחרונות.

בשנת 2019 הגיע הקורונה ואיתה ביטולים של כל דבר טוב ויפה שהיה לי ביומן, פשוט ממאה ל-0, שנה שלמה העברנו ככה, בחוסר מעש, וגם המוזה שלי יצאה לחל"ת, אחרי הקורונה לאחר דחייה ממושכת ומספר ביטולים בעקבות המצב סוף סוף ב-20/9/2020 התחתנתי … ומרגע של אושר גדול כמה ימים לאחר מכאן קרה הנורא מכל … אבא שלי נפטר שזה היה עוד רגע לא פשוט שטלטל אותנו! האובדן הגדול גרם לי למחסומים ביצירה ולתהיות עם עצמי אם להמשיך, אם אצא מהדכאון הזה, וכשהכל היה נראה שחור, הגיע אור גדול – ריפוש נולד! הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים …ריף שלי נולד פג, ושהה בפגיה בבית החולים תקופה ארוכה. כל יום הייתי שם, פשוט לא יכולתי להיפרד ממנו לשנייה! יש לי הרבה חברים מעולם ה״ זוהר ״ שמספרים שפספסו את הגדילה של הילדים שלהם! אני לא הסכמתי שזה יקרה גם לי ובהחלטה מושכלת שמתי שוב את הקריירה בהמתנה, ולא ויתרתי על אף שניה איתו!

ועכשיו מתעצומות הנפש של כל מה שעברתי בחיי האישיים בשנים האחרונות, והמלחמה הארורה הזו שכולנו עוברים מה 7 באוקטובר, אני כבר מוכן וחוזר אליכם במלוא המוטיבציה והעשייה, עם שירים חדשים, הופעות, לשיר, לחזק ולהתחזק יחד אתכם. החיים מורכבים ולא תמיד ורודים כמו שחושבים אז לשם נעלמתי, לחיים עצמם, לפעמים הם חשוכים, לפעמים בהירים, אספתי את עצמי מחדש ואני יוצא שוב את האור.

אני מאמין שתרגישו אותי יותר מתמיד ותאהבו את השירים החדשים, הם נוצרו מקרבי ליבי, ונתראה בקרוב על הבמות, תהנו מהחלק הראשון של האלבום, המשך יבוא…"

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו