"ברוך הבא לעולם": מיקי בן עטר בשיר תפילה לילד

המוזיקאי המוערך מיקי בן עטר ואשתו ניסו במשך שמונה שנים להביא ילד לעולם, כאשר שמע הרצאה בנושא מחשבה יוצרת מציאות החליט לאמץ את הגישה וכתב את השיר "ברוך הבא לעולם" שעם סיום הכתיבה הפך השיר למציאות, לטקסט של תודה, על בואו של בנו, בכורו לעולם • מיקי בן עטר: ""שנים של המתנה לילד זה לא עניין של מה בכך. נכנסתי לתקופה שבה החלטתי להיות באווירה חיובית ושזה כבר יבוא. השעה הייתה 1:00 בלילה, אני והמחשבות לבד באוטו בדרך לירושלים אחרי הופעה. ופתאום אני מתחיל לזמזם ותוך כדי שר את המשפט "ברוך הבא לעולם ילד" למחרת בבוקר כבר הייתי באולפן" • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מיקי בן עטר
צילום: אלון לוין

מיקי בן עטר, נגן כינור מקצועי עם רקורד עשיר של עשייה, הופעות ופסטיבלים בארץ ובחו"ל, בהם ליווה אמנים מהשורה הראשונה, ביניהם: אייל גולן, ליאור נרקיס, איציק קלה ונסרין קדרי.
בין השאר שר והופיע לצד אגדות כמו חיים משה, הופעות רשמיות בבית הנשיא ועוד.
בן עטר משמש בתקופות החגים כחזן הקהילה הבבלית בלוס אנג'לס ובשנים האחרונות מקיים מידי שנה קונצרט חזנות משובח בקרב הקהילה היהודית בתפוצות.


"ברוך הבא לעולם", סינגל אותו כתב והלחין לצד חגי אוזן ורותם אורי, כתפילה המשוועת לילד.
השיר נכתב כאשר מיקי ואשתו ניסו במשך 8 שנים להביא ילד לעולם. מיקי האמין כי עם השלמת השיר תבוא הבשורה וכך קרה. עם סיום הכתיבה הפך השיר למציאות, לטקסט של תודה, על בואו של בנו, בכורו לעולם.


מיקי בן עטר, מוזיקאי מחונן, גדל בירושלים והושפע עמוקות ממורכבותה המוסיקלית. מיקי משלב את החזנות הירושלמית יחד עם המוסיקה המזרחית, ויוצר פסיפס מוסיקאלי עשיר.

מיקי ב עטר: "שנים של המתנה לילד זה לא עניין של מה בכך. אז לפני כשנה שמעתי הרצאה על מחשבה יוצרת מציאות, וחשבתי אולי כדאי להיכנס לאווירה חיובית וזה כבר יבוא. השעה הייתה 1:00 בלילה, אני והמחשבות לבד באוטו בדרך לירושלים אחרי הופעה. ופתאום אני מתחיל לזמזם ותוך כדי שר את המשפט "ברוך הבא לעולם ילד" למחרת בבוקר כבר התקשרתי לחבר יקר שלי חגי אוזן, וקבענו באולפן עם דורון אלימלך הגאון ועוד חברים טובים ועם הרבה לב כתבתי והלחנתי את השיר."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו