"תשובה?": נרקיס חוזרת עם אלבום חדש

"את רוב החומרים כתבתי לפני השבעה באוקטובר אבל אין כמעט פזמון שלא קשור איכשהו לזמן שלנו. אנחנו מורכבים אנחנו לגו אנושי. בפרט אני, אישה דתיה באמצע העולם, אני אמא לשני בנים, חוזרת בתשובה, יוצאת יחידה קרבית, אוהבת מסיבות, חולה על השבת, פעם אני בטוב עם אלוהים ופעם הוא מסתתר לי. ככה זה, לגו אנושי, כמו כולנו. ארזתי את הכל לכדי אלבום, כנראה הכי חשוב ומורכב אבל גם שלם שלי אי פעם": הזמרת נרקיס חוזרת עם אלבום חדש בשם ״תשובה?״ בו היא מכניסה אותנו עמוק לעולם הפנימי שלה מלא הקונפליקטים בין חומר לרוח, בין כמיהה לשלווה ובין שבירת מוסכמות לדרך המצופה מאישה דתיה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
נרקיס תשובה
צילום: משה נחמוביץ

הזמרת נרקיס חוזרת עם אלבום חדש בשם ״תשובה?״, בו היא מכניסה אותנו עמוק לעולם הפנימי שלה מלא הקונפליקטים בין חומר לרוח, בין כמיהה לשלווה ובין שבירת מוסכמות לדרך המצופה מאישה דתיה. נרקיס היא בדיוק המקום החדש המשלב את כל העולמות.

באלבום מציגה לראשונה נרקיס חשופה שמדברת על הרצון לאהבה, על זכרונות כואבים ועל הקשר בינה לבין הבורא. הפעם לנרקיס היה חשוב לגעת בהכל מבלי להתבלבל ומבלי להסתיר את המורכבות בחייה המגוונים. יחד עם חברתה הטובה צליל קליפי, מהיוצרות המושמעות בארץ (״הולכת איתך״) הן יצרו את האלבום כשהקשר של שתיהן אפשר לאמת של נרקיס לצאת החוצה באומץ ובכנות לא מתפשרת. משם הן חברו לנדב (נאבי) אהרוני כדי שיהיה אחראי על הפקת האלבום כולו. נאבי, השם החם של המפיקים המוזיקליים בישראל (״חמישי שישי״, "לא תראה אותי בוכה"), ניגש לכל שיר בחרדת קודש והצליח ברגישות ותעוזה למצוא לו את העטיפה ההפקתית המדויקת.

את האלבום מלווים שלושה קליפים שביים איתמר לידר, שצולמו בהאנגר ענק בפולין, המציגים את יכולותיה של נרקיס כפרפורמרית ענקית ועוצמתית. הקונספט של הופעה מלפני מסך בגובה 12 מטר אך עם חלל ריק מאדם, הוא משל על האדם הקטן מול האלוקות, ועל הפרופורציות החדשות שנוצרו בעקבות המלחמה.

נרקיס: ״באלבום הזה אני עושה תשובה מול עצמי, מתוך הבנה שהדרך חשובה. אין לי ולא תהיינה לי תשובות חותכות להכל, אבל אני בשאיפה תמיד להתפתחות אישית ולהתבוננות עמוקה על החיים. ואני מאמינה שאני צועדת אותה בשביל עוד רבים כמוני״.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו