"משה": נרקיס ומירי מסיקה בדואט משותף

שיתוף פעולה מעניין ומסקרן בין שתי זמרות גדולות ועוצמתיות הוליד את "משה" – סינגל חדש שיוצא היום לנרקיס ומירי מסיקה • נרקיס: "השמעתי למירי את החומרים החדשים שלי, כאלה שעדין לא יצאו לאור ועתידים להיות באלבום השני שלי. כשהגענו ל "משה" קרה קסם." • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
נרקיס ומירי מסיקה
צילום: עידן דמארי

שיתוף פעולה מעניין ומסקרן בין שתי זמרות גדולות ועוצמתיות הוליד את "משה" – סינגל חדש שיוצא היום לאוויר העולם מלווה בהתרגשות רבה. החיבור נוצר באופן טבעי כשנרקיס הזמינה את מירי להתארח אצלה באחת ההופעות. אפשר היה לשיר את המוכר והידוע, אבל השתיים חיפשו דרך לחדש. לחדש לעצמן, לחדש לקהל. לאחר הביצוע הבימתי נכנסו לאולפן ובהפקתו של ניר מימון, שהפך לשותף יקר ביצירה של נרקיס, השיר הפך לדואט עוצמתי ומרגש.

נרקיס: "השמעתי למירי את החומרים החדשים שלי, כאלה שעדין לא יצאו לאור ועתידים להיות באלבום השני שלי. כשהגענו ל "משה " קרה קסם. הסתכלנו אחת על השנייה והיה לנו ברור, מבלי שהיינו צריכות להוציא מילה – שזה השיר. שיר שראוי להגשה של נשים מתוך געגוע למנהיגות דגו לה כפי שהיה משה עבור עם ישראל . אני מאחלת לנו ש השיר ייגע בלבבות של כולנו, יעיר ויחזק את המחויבות שלנו לערבות הדדית , לקשר של כל אחד מאתנו לעבר , להווה ולעתיד – קשר אמיץ ובל ינתק".

מירי: "בעקבות מסע רוחני פנימי שעברתי, חיפשתי שיר תפילה נשית שאותו אוכל לשיר על הבמה. לקראת ההופעה, הקשבנו לשירים של נרקיס וזה היה שיר שתפס אותי מהרגע הראשון , החיבור היה מיידי . בעיני רוחי דמיינתי את שירת הים לאחר קריעת ים סוף , שירה נשית עוצמתית וחזקה. נרקיס, בנדיבות רבה אפשרה לי להתפלל איתה."

זהו הסינגל האחרון מתוך האלבום השני של נרקיס שייצא ב-3.8.2020 .

מופע ההשקה של האלבום יתקיים בהיכל התרבות תל אביב – 20.8.2020 במופע זה תארח נרקיס את מירי מסיקה ודודו טסה .

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו