ככה עוד לא שמענו את נטע ברזילי

"קוקו זו הווידוי שלי, זה חושף צד פגיע בי, שמעולם לא נתתי לאף אחד לראות לפני כן": שנתיים מאז זכייתה באירוויזיון – נטע פותחת את ליבה ומשחררת את "קוקו" במשדר הבינלאומי של הארוויזיון ושודר ל46 מדינות במקביל • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
נטע ברזילי
צילום: יחצ

שנתיים מאז זכייתה באירוויזיון – נטע ברזילי פותחת את ליבה ומשחררת את "קוקו".

"קוקו" הוא השיר היוצא דופן מבין השירים שנטע הוציאה עד היום, נטע פותחת את ליבה ומביאה לנו את הבלדה החדשה שלה בזמן שהכי היינו צריכים אותה , נטע מכניסה אותנו לעולמה הפנימי, לעולמה הרגשי ולקוחת אותנו למסע בליבה שכל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו מתחבר לטקסט שלא חוסך מאיתנו רגש כנה ואמיתי, נטע חושפת את הרגשות שלה בתקופה הכל כך מורכבת הזו בין שברון לב לבין רגש הניתוק שכולם עוברים בימים אלו .

"השיר הזה נכתב על התחושה של להיתקע בלופ, שאתה לא יודע אם אתה יצרת ב עצמך את הלופ או מישהו אחר הכניס אותך ללופ, החלטנו לשחזר את התחושה הזו באמצעות תיבת נגינה. עבדנו במשך שלושה חודשים על בניית תיבת נגינה בהתאמה אישית, שהייתה מאוד קשה, זה מכשיר שיוצר בעבודת יד כבר במאה ה -16 , אחד הדימויים שנתקעו לי בראש הרבה זמן – בלרינה תקועה בתוך קופסת תכשיטים , מסתובבת לנצח בלופ. בדיוק ממה שאני פוחדת להיות.

קוקו זו הווידוי שלי, זה חושף צד פגיע בי, שמעולם לא נתתי לאף אחד לראות לפני כן. אני במקום שהכל קרה לי ממש מהר , ואני לא יכול שלא לפקפק ." אמרה נטע.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו