הפתעה: עומר אדם עם אלבום EP חדש

עומר אדם מפתיע עם אלבום EP הכולל שלושה שירים חדשים: "חצי דפוק", "אחרי החתונה" ו- "שמלה אדומה" • לאחרונה עומר אדם, אחד הזמרים המצליחים בישראל, קיבל את כפתור הזהב של יוטיוב לאחר שהערוץ הרשמי שלו הגיע למיליון מינויים והפך להיות לאמן השני בישראל שמגיע לנתון זה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עומר אדם
קרדיט תלת מימד: אריאל בכר וארז בכר

עומר אדם משחרר היום מיני אלבום חדש שכולל שלושה שירים חדשים.

"חצי דפוק" – את השיר כתב אבי אוחיון שגם הלחין לצדו של מתן דרור – מי שאחראי מעבר ללחן גם לעיבוד ולהפקה המוזיקלית. השיר מלווה בקליפ תלת מימד חדשני וייחודי מסוגו, כזה שטרם נראה בישראל וכולל את
בניית דמותו של עומר אדם בצורה ריאלסטית בתלת מימד.
יוצרי הקליפ אריאל וארז בכר יצרו ביחד עם עומר אדם את סיפור הקליפ אשר מתאר רכבת הרים בזוגיות.
הבחירה בקליפ תלת מימד אפשרה ליוצרים למתוח את גבולות הדמיון ולבנות באופן מיוחד סביבות שונות במידול תלת ממדי שבהם עומר מככב. בין הסביבות בקליפ ניתן למצוא ערים שלמות ואפילו פסטיבל שמכניס את הצופה להופעה ממוחשבת של עומר אדם.
העבודה על הקליפ המורכב ערכה חודשים וכללה אלפי שעות במטרה לייצר הן דמות ריאליסטית והן את כל סיפור המסגרת שבנויה סביבה.

"אחרי החתונה" – שיתוף פעולה נוסף של עומר אדם עם אדיר גץ ונתי אבידן, לאחר ההצלחה של השיר "מיליונרים" שכתבו השניים לעומר – שיר שיצא בחורף האחרון, הפך ללהיט וצבר עשרות מילוני צפיות, הפעם חתומים השניים – אדיר גץ ונתי אבידן על "אחרי החתונה" שיוצא היום, כאשר לצידם בשורת כותבי המילים נמצאים גם נועם רז, משה שוחט ומתן שרון.
על העיבוד וההפקה המוסיקלית גיא דאן – מי שאחראי ללהיטים רבים של עומר אדם.

"שמלה אדומה" – שיר נוסף של צמד היוצרים אדיר גץ ונתי אבידן, מי שחתומים על כתיבת המילים לשיר "שמלה אדומה" שאת ההשראה אליו קיבלו מהשיר המיתוגלי שכתבה רותי ספרוני ושהלחין יאיר רוזנבלום עבור להקת הנח"ל ושיצא בשנת 1969 ואף הגיע לראש מצעד הפזמונים.
את השיר הלחין אדיר גץ ומי שאחראי על העיבוד וההפקה המוסיקלית הוא גיא דאן. את השורה "בשמלה אדומה ושתי גומות (צמות)" כתבה רותי ספרוני והלחין יאיר רוזנבלום.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו