"אהבה זה לא מספיק" – נועם בנאי

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
נועם בנאי
צילום: אור דנון

"הבחירה לעבוד הפעם על אלבום מלא (בפעם הראשונה) היא לא מקרית. אחרי שנים לא פשוטות והתמודדות עם אובדן אבי, מאיר ז״ל, אני מרגיש היום שאני נמצא בנקודה חדשה.
הלב פתוח, צמא לשמוח, להשתחרר, לאהוב, לרקוד, ובעיקר לרפא את הכאב ולא להשאר בו.
העבודה עם גלעד שמואלי הרגישה כמו מלאכת ליטוש. מסשן לסשן הורדנו עוד שיכבה ועוד מחסום עד שהגענו ללב. הכל חדש ומדוייק יותר באלבום הזה.
זאת הפעם הראשונה שנפתחתי לעבוד על שירים (גם ב ״אהבה זה לא מספיק״) עם כותבים מוכשרים ואהובים כמו דודי בר דוד, ורועי חסן. השירים, המילים והמנגינות, יחד עם ההפקה המרעננת של שמואלי הצליחו להביא אותי למקום חדש, שמרגש אותי, שנוגע בי, שפותח אותי לעולם ומרגיש כל כך נכון.

את ״אהבה זה לא מספיק״ כתבתי יחד עם דודי בר דוד. הייתה לי את השורה הזו, וידעתי מה היא אומרת לי. גם את הלחן היה לי, אבל לא הצלחתי להרכיב הכל יחד.
עם דודי זה היה ״one take". התקשרתי אליו באיזה לילה וסיפרתי לו על שיחה שהייתה לי עם הרב שלי, איתמר אלדר. סיפרתי לו שאיתמר מניח כל בוקר כבר 35 שנה תפילין בלי לפספס אף יום, ושבחלק מהימים זה לא בא מתוך אהבה ותשוקה גדולה אלא מתוך מחויבות.
דודי אמר לי "הבנתי הכל" ולמחרת השיר כבר היה כתוב.

התחתנתי לפני שנתיים כמעט. אני יודע שאהבה זה לא מספיק. אני גם יודע מה כן מספיק.

בעולם האנסטגרם שלנו חייב להשמע גם קול כזה, שאומר את האמת הפשוטה, הלא נוצצת, זאת שנמצאת איתנו בסוף היום כשאנחנו הולכים לישון. ותתפלאו לשמוע, יש משהו כל כך משחרר בלהכיר בזה ש״אהבה זה לא מספיק״

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו