נופר בטאט – "לטובה"

נופר בטאט פרצה לחיינו כשהשתתפה בתכנית "אייל גולן קורא לך" אולם בשנים האחרונות החליטה להוריד הילוך בקריירה ולהשקיע בפיתוח חיי המשפחה לאחר שהפכה אימא מאושרת לשלושה ילדים. לאורך התקופה בה השקיעה במשפחה כתבה והלחינה שירים יחד עם המנהל האמנתי תמיר חיטמן וכעת יוצא לה סינגל חדש, "השיר נקרא "לטובה", ובלי ששמתי לב הוא תוכנן לצאת היום וכל כך מתאים לרוח התקופה, לא נותר אלא לקוות ולהאמין שהכל יעבור בשלום ולהיות מאוחדים אחד עם השני".

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
נופר בטאט
צילום: אור דנון

נופר בטאט פרצה לחיינו כשהשתתפה בתכנית "אייל גולן קורא לך", הרשימה את השופטים וסומנה כהבטחה בשמי תעשיית המוזיקה הים תיכונית. לאחר מספר שירים שהוציאה והופעות ברחבי הארץ ובחו"ל, החליטה נופר להוריד הילוך בקריירה ולהשקיע בפיתוח חיי המשפחה לאחר שהפכה אימא מאושרת לשלושה ילדים, לאורך התקופה בה השקיעה במשפחה כתבה והלחינה שירים יחד עם המנהל האמנתי תמיר חיטמן.

בימים בהם הקורונה מכה גלים בארץ ובחו"ל וגובה מחירים כבדים בחיי אדם, לפעמים מה שאנחנו צריכים זה רק להתפלל ולקוות לטוב. זריקת אופטימיות שכולנו זקוקים לה בימים טרופים אלה באה לידי ביטוי ב-"לטובה", שירה החדש שכתבה יחד עם תמיר חיטמן ללחן ממכר של המוזיקאי והזמר היווני המוערך ת'אנוס פאפאניקולאו.

"השיר מוקדש כולו לאמונה ולתקווה שכל מה שקורה הוא לטובה והכול יקרה "לטובה". מילות השיר נכתבו לפני מספר שנים, ובדרך פלא, כששמעתי את הלחן היווני, המילים התאימו למלודיה ככפפה ליד." מסרה בטאט.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו