"לראות את הטוב": הזמרת והיוצרת אורליה בסינגל חדש

ליוצרת והזמרת אורליה יש מנטרה אחרת: עוד לפני שהיא מעכלת את הרע – היא מסתכלת על הטוב, את הקושי היא מתרגמת לעשייה חיובית ואת האנרגיות השליליות שמנסות להמיט עליה אימה – היא הופכת לברכה, בדיוק על סגולותיה אלו כתבה את שירה החדש – "לראות את הטוב" • אורליה כתבה והלחינה לאורך השנים מעל 300 שירים, אך רק לאחרונה אזרה את האומץ להוציאם לאור באופן רשמי • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
קרדיט צילום: נתנאל בן דוד

לכולנו קל, באופן אינסטינקטיבי, לראות את הרע לפני הטוב, את הקשה לפני הקל, את ההווה לפני העתיד. אינסטינקט בסיסי זה שמוטמע בכולנו, בייחוד במציאות שוחקת ושגרה מלאת מהמורות ותהפוכות, לעתים הוא זה שעוצר בעדנו מלהתקדם, מלממש את עצמנו ולהאיר את לבנו.


ליוצרת והזמרת אורליה יש מנטרה אחרת: עוד לפני שהיא מעכלת את הרע – היא מסתכלת על הטוב, את הקושי היא מתרגמת לעשייה חיובית ואת האנרגיות השליליות שמנסות להמיט עליה אימה – היא הופכת לברכה.
בדיוק על סגולותיה אלו כתבה את שירה החדש – "לראות את הטוב", ממתק אופטימי שנושא את המאזינים אל מחוזות חיוביים, אנרגטיים ומלאי תובנות שבאופיו התרפויטי משנה את ההתבוננות שלנו אל החיים בכל רגע נתון.
שיר זה, כמו שאר השירים שהוציאה אורליה לאוויר העולם בשנה האחרונה ("בדרך אל האור", "נשימה" ו"אבק של אור") וקצרו מאות אלפי צפיות מסמל את הפרספקטיבה הייחודית שלה המגדירה אותה הן כיוצרת, הן כמוזיקאית והן כאדם, ובעיניה הרבה מעבר למוזיקה – השירים הם שליחות חשובה בדרך להפצת הטוב בעולם.


אורליה, העוסקת במקביל למוזיקה כציירת נשמות: "ציור אשר רואה את מה שהנשמה צריכה עבור הגשמת מציאות", כתבה והלחינה לאורך השנים מעל 300 שירים, אך רק לאחרונה אזרה את האומץ להוציאם לאור באופן רשמי כחלק מהתהליך המעמיק שעוברת עם עצמה ועם העולם. בימים אלה עובדת על חומרים חדשים הצפויים לראות אור (תרתי משמע) בקרוב.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו