גלעד שגב מציג: שיר חדש וסיבוב הופעות חדש

גלעד שגב עם סינגל בינלאומי חדש לקראת אלבום חדש ומופע חדש שכבש את סין ומגיע עכשיו לראשונה להיכל התרבות ת״א • בשנים האחרונות גלעד כעובר האורח, סייר בעולם במקומות שונים (אפריקה, סין, קובה, ארה"ב וכו), ויצר שיתופי פעולה מוסיקליים הנשענים על אמנים לא מוכרים וקולות נחבאים, עם סיפורי חיים, שורשים, מורשת ותרבות ייחודיים • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום תמונה: רז בירגר

"OH MY CHILD", הוא שיר חדש של גלעד שגב מתוך אלבומו השישי במספר: עובר אורח – PASSERBY.
המוקדש לשיתופי פעולה מוסיקליים עם אמנים מכל העולם, אחרי אלבומיו הקודמים עכשיו טוב, האהבה נשארת, נועדנו, קולות הלב, וזמן להשתנות.

השיר נכתב ומבוצע יחד עם בן מנקמבה, אגדת המוסיקה ממלאווי, במהלך סיבוב הופעות של גלעד, במסע הופעות ""PASSERBY באפריקה.

הקשר הראשוני בין בן וגלעד נוצר במסגרת "יום המעשים הטובים", כשהתבקשו לכתוב יחד את "Good deeds day" שיר יום המעשים הטובים הרשמי העולמי, ומאז נשארו חברים טובים.

את השיר "OH MY CHILD" שמשלב את השורשים המלאווים של מנקמבה יחד עם הסגנון של שגב – PASSERBY, בחרו היוצרים להקדיש לבנים שלהם, טינקי וניאו, והוא מכיל בתוכו את מה שהיו מאחלים להם בדרכם בעולם.

השיר יוצג לראשונה על במה במופע של שגב בהיכל התרבות "אולם צוקר" ב18 לנובמבר, בו יוקרן גם חלק מפרק הפיילוט של סדרת הטלוויזיה המתהווה "PASSERBY", המספר את סיפורו של מנקמבה כמוסיקאי בעל הצלחה בינלאומית, שוויתר על הקריירה שלו כדי למלא את תפקיד אביו כראש הכפר עם לכתו.

בשנים האחרונות גלעד כעובר האורח, סייר בעולם במקומות שונים (אפריקה, סין, קובה, ארה"ב וכו), ויצר שיתופי פעולה מוסיקליים הנשענים על אמנים לא מוכרים וקולות נחבאים, עם סיפורי חיים, שורשים, מורשת ותרבות ייחודיים, עירוב זהויות ומסעות. אותם מפגשים תועדו והפכו לחוויות טרנספורמטיביות ומרגשות ובקרוב גם לסדרת רשת וטלוויזיה.
בשנה וחצי האחרונות, תחת מגבלות הנסיעה והמופעים, גלעד שגב המשיך ליצור בלי הפסקה, להופיע באונליין, לכתוב ולהלחין אלבום חדש ולהוציא לאור שני ספרים, שניהם רבי מכר בסטימצקי ושניהם כוללים EP מוסיקלי להורדה. בנוסף, גלעד המשיך לפתח פלטפורמת תוכן תחת הכינוי PASSERBY, בה כתב, הלחין, עיבד מוסיקה מקורית ויצר שיתופי פעולה בינלאומים מלאי השראה.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו