"עשיתי שדרוג לד.נ.א שלי": פאר טסי מציג אלבום חדש

"אני מרגיש שעשיתי שדרוג לד.נ.א. מסתבר שככל שמתבגרים אז משהו פשוט הופך שליו, אמיתי יותר, וכך קרה שהצלחתי לרכז את כל הדברים שאני מאמין והולך איתם לתמצית טהורה של מוזיקה אהובה ומיוחדת בדיוק כמו שאני אוהב": הזמר והיוצר המוכשר והאהוב, פאר טסי משחרר הבוקר מיני אלבום חדש שכולל חמישה שירים חדשים עליהם עבד עם מיטב היוצרים • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
פאר טסי
צילום: משה נחומוביץ׳

פאר טסי ב-EP חדש בשם Five Seasons (בעברית חמש עונות), ובו כל שיר מסמל את אחת מעונות השנה, נכון ידוע לכל שקיימות 4 עונות בלבד אך באלבום הזה יש 5 ,עונת בונוס.


ה EP הכולל חמישה שירים בשיתוף פעולה עם מיטב היוצרים: טליסמאן, איתן דרמון, אבי אוחיון, מתן דרור, גלעד מרקוביץ׳, אלמוג טבקה, אלון פרץ ועוד.
פאר מסיים כעת את סיבוב הופעות החורף שלו, שכולו סולד אאוט עם קהל נאמן שהולך אחריו כבר שנים.

פאר טסי: "תודה לה׳, אני מרגיש שעשיתי שדרוג לד.נ.א. שלי הן כיוצר והן כזמר מבצע, התפתחתי, התבגרתי והיי, זה לא כל-כך מפחיד. מסתבר שככל שמתבגרים אז משהו פשוט הופך שליו, אמיתי יותר, וכך קרה שהצלחתי לרכז את כל הדברים שאני מאמין והולך איתם לעבודה מטורפת, לילות ללא שינה, כתיבת חומרים, ריצה בין אולפנים, עם חברים אהובים ושותפים למסע, וניקזנו הכל לתמצית טהורה של מוזיקה אהובה ומיוחדת בדיוק כמו שאני אוהב. אני ממש מקווה שגם אתם תצטרפו אליי למסע הזה, שנמשיך להנות מהדרך ולעוד שנה של יצירה והרחבת האופקים."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו