ככה עושים את זה: פאר טסי באלבום הכי טוב שלו עד כה

לא עושה חשבון לאף אחד: במהלך מפתיע וחריג הוציא הבוקר פאר טסי אלבום חדש ללא הודעה מוקדמת או טיזר המבשר על בואו, "רדיו שטח" זה שם האלבום וכולל 14 שירים עליהם עבד בתקופה האחרונה • בשנה האחרונה טסי חרש את הארץ עם מופעי סולד אאוט אמיתיים, התפוצץ בשטח וברשתות החברתיות ומוכיח לכולם שבסוף המוזיקה מדברת הכי טוב, כי זה האלבום הכי טוב שיצא פה בשנים האחרונות • ביקורת אלבום

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
פאר טסי הופעות
צילום: משה נחומוביץ

הזמר והיוצר המוכשר והאהוב פאר טסי שחרר הבוקר (ה') אלבום חדש בהפתעה הנושא את השם ״רדיו שטח״ שכולל 14 שירים חדשים עליהם עבד עם היוצרים איתן דרמון, אבי אוחיון, מתן דרור, גיל ויין, אליעד נחום, טליסמאן, עדן מאירי ועוד.

זה האלבום הטוב ביותר של פאר טסי עד היום. בשקט בשקט בלי יחצ״ני על או חברת הפקות מוכרת מאחוריו, בשנים האחרונות הוא סולד אאוט אמיתי, כבש את כל מועדוני הזאפה, הרידינג וההאנגר וקהל מעריצים שהולך איתו דרך ארוכה הוא מראה לכולם איך עושים את זה נכון עם שירים טובים ובלי כתבות במדורי הרכילות. הוא לא עושה חשבון לאף אחד ולא שוקל כל שיר את פוטנציאל ההתפוצצות שלו כלהיט או לא, וזה סוד הקסם והנוסחה למוזיקה שתישאר פה עוד שנים קדימה.

המנעד של השירים באלבום רחב אך עם זאת האלבום מדויק מאוד למידותיו ומוכיח שמדובר בווקאליסט ומבצע מהטובים שיש בארץ.

אם באי פי האחרון שלו הוא הוסיף קאבר לשיר ״רוח באה הימה״, גם באלבום החדש הוא שר שיר של הזמר והיוצר המוכשר איתן דרמון, שאיתו עבד גם על רוב שירי האלבום, הפעם זה השיר ״תמיד אזכור״ שמקבל שינוי בשם – ״התיקון הכללי״.

השירים הבולטים באלבום הם "אהבה חולה" שפותח את האלבום, "ברוך מוריד הגשם", "לאט לאט לאט", "38", "בגילגול הזה" ו-"מתישהו".

עוד חדשות

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו