"ילד מבפנים": רפאל אלוש בשיר געגועים לילדות

"השיר הזה בא כדי להזכיר מבחינתי שכל אחד צריך לעשות את זה בדרך שלו": הזמר הצעיר והמוכשר, רפאל אלוש (24), משחרר את הסינגל "ילד מבפנים" בו הוא שר בעברית וצרפתית ומתגעגע לתקופת ילדותו שהכל היה אותנטי • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
רפאל אלוש
צילום ועריכת וידאו קליפ: ברווז הפקות

כולנו עוברים דברים בחיים , אוספים צלקות , שוברים מוסכמות, מחבקים זיכרונות ואורזים געגועים במזוודה קטנה שנמצאת בתוך הלב ואליה תמיד יש לנו כמיהה ורצון לחזור , להידבק מעט באותה תמימות שליוותה את ימי נעורינו, נאיביות נקייה מכל דופי ומלאה בנשמה, באמת ובחבלי הלידה הראשונים של אישיותנו הבוגרת.
אין אדם שלא היה מוכן לחזור , ולו לכמה רגעים , לאותם מחוזות ילדות מתוקים , קסומים ומלאי התרגשות.

היוצר והזמר המוכשר רפאל אלוש החליט לעשות מעשה ולשאת אותנו יחד עמו אל אותן תחושות יפות שנעו ונדו בין אהבה ראשונה, אכזבה ראשונה ורגעים שעבר בתקופתו האחרונה לאחר שחרורו מהצבא. ממרחק של זמן מתאר בצורה הכי אותנטית ונוגעת את אותו הילד שהיה, ילד שגם היום, כשהוא כבר בן 24 ,נשאר חלק בלתי נפרד ממנו היוצא לפעמים לאוויר העולם ומזכיר רגעים.


"ילד מבפנים", בלדת פופ מתוקה ומרגשת, חלקה בעברית וחלקה בצרפתית , שכל אחד ואחת יכולים להזדהות עמה, עטוף בקולו המרגש של רפאל , שהשתחרר לאחרונה מגדוד 202 בצנחנים ושבר את הרשתות בפרויקט הקאברים הויראלי שיזם בשנה האחרונה.
זהו שירו השני של רפאל , כשסנוניתו הראשונה " לכבוש את החיים " קצרה קרוב לחצי מיליון צפיות תוך פחות מארבעה חודשים וסימנה אותו ככישרון חדש בשמי המוזיקה המקומית , כשרון שמוכיח עצמו היטב גם בשיר החדש.

רפאל: "לכל אחד מאיתנו יש ילד שמזכיר לנו מי אנחנו ומה אנחנו באמת רוצים, הילד הזה הוא תמים והוא לא מקבל החלטות מהדברים שהעולם יכול להביא איתו היום.
הבאתי איתי לקליפ את אחיין שלי שאני בטוח שתתאהבו בו מהשנייה הראשונה, הוא מזכיר לי את עצמי כשהייתי קטן וזה נראלי כל מה שצריך כדי להעביר את המסר בשיר הזה.
השיר הוא המשך התהליך בדרך בחיפוש המקום הנכון בשבילי אחרי "לכבוש את החיים" שתיאר את היציאה לחיים והרצון להגשים ולהצליח.
השיר הזה בא כדי להזכיר מבחינתי שכל אחד צריך לעשות את זה בדרך שלו."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו