"גיבור": הבלדה המרגשת של רונן קסלמן

אחרי שירו "משהו טוב באוויר" בו גם שיתף פעולה עם דודי בר דודשקצר מעל 100 אלף צפיות ביוטיוב, רונן קסלמן בן ה-18 משחרר את "גיבור" שגם יצר עבורו דודי בר דוד • רונן, תושב קיסריה, נולד בניו יורק לאם צברית ולאב אמריקאי, וגדל על ברכי הקלאסיקות הישראליות. בגיל 10 עלה עם משפחתו לישראל, החל לנגן על גיטרה ופסנתר וכמי שלמד בתיכון דתי, השתפשף כנגן וכזמר השר לחבריו בכל הזדמנות אפשרית • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
צילום: אביחי גירפי

אחת לכמה שנים מגיח לחיינו (וללבנו) אמן בכל רמ"ח איבריו, כזה שהקול שלו מהווה פנים לנשמה, הכנות בוקעת בכל נשימה שלו והכמיהה שלו להיות ייחודי וממוקד מטרה הולכת בקנה אחד עם האיכות שלו.
רונן קסלמן בן ה-18 מחיפה הוא בדיוק הקול החדש והמרענן הזה שהיה חסר לנו באוזן לא מעט שנים: הוא כמו מספר בכל שיר את סיפור חייו, את תפיסתו והשקפת עולמו כלפי המרחב האישי שלו והרחב שלנו, להעביר את האג'נדה הבוערת בו דרך המוזיקה ולשלב במארג צלילים מדויק את תמהיל הישראליות האותנטית.


בשירו החדש "גיבור", אותו כתב והלחין עבורו דודי בר דוד, הוא חוזר לימי בית הספר, להתאהבות ראשונה, לביישנות לגשת ולהעז לומר את שעל הלב, ההתעסקות בפספוס בדיעבד והרצון להיות גיבור מול האישה שהוא אוהב אך קודם כל בפני עצמו.
זהו אמנם שיר רומנטי אך מוסר ההשכל הטמון בחובו הוא הרבה מעבר לאהבת נעורים, הוא מעיד על משקל הצורך למול הרצון, המאבק הפנימי האינסופי בין הפחד לאומץ וחשבון הנפש המלווה את הנשמה שנים רבות אחרי כן.
בקולו המלטף והנוגע מצליח רונן להעביר את המסר בצורה מרגשת שלא תשאיר אף עין יבשה. השילוב המוזיקלי בין בלדה לשיר שמתפתח להפוך לפופ קצבי הוא חלק מהרצון של רונן להציג את הרבגוניות האומנותית בה הוא דוגל.
רונן, תושב קיסריה, נולד בניו יורק לאם צברית ולאב אמריקאי, וגדל על ברכי הקלאסיקות הישראליות. בגיל 10 עלה עם משפחתו לישראל, החל לנגן על גיטרה ופסנתר וכמי שלמד בתיכון דתי, השתפשף כנגן וכזמר השר לחבריו בכל הזדמנות אפשרית. אחרי שירו "משהו טוב באוויר" (בו גם שיתף פעולה עם דודי בר דוד) שקצר מעל 100 אלף צפיות ביוטיוב, מגיע "גיבור", הממשיך את הקו המסקרן, האיכותי והמיוחד בו בוחר רונן לצאת לאור.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו