"כולם אומרים": רותם כהן בסינגל וקליפ חדש

בחודש נובמבר העלה הזמר והיוצר רותם כהן פוסט לאינסטגרם ורשם "אני מתגעגע לשיר ולשירים, לקהל לאנשים", פוסט שגרר תגובות רבות ולאחר כמה שבועות פגש כהן את צמד היוצרים דולב רם ופן חזות שהלחינו את השורות שנכתבו בפוסט וכתבו יחד את יתר חלקי השיר • רותם כהן: "שיר של תקווה, שיר שחותם תקופה לא פשוטה שכולנו עוברים. ומכאן הפנים לגמרי קדימה" • צפו בקליפ

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
רותם כהן
צילום: באדיבות יחצ

"אני מתגעגע לשיר ולשירים, לקהל לאנשים" כך פתח רותם כהן פוסט מרגש באינסטגרם שגרר תגובות רבות בתחילתו של חודש נובמבר. לאחר כמה שבועות פגש באולפן רותם כהן את היוצרים דולב רם ופן חזות ורותם שיתף אותם בפוסט המדובר.
באותו רגע הייתה דממה בחדר וכולם אמרו פה אחד בואו נלחין את זה.
לאחר שהלחינו את השורות שנכתבו בפוסט, הם כתבו והלחינו יחד את יתר חלקי השיר.

כך נולד השיר הזה, שיר של תקווה, שיר שחותם תקופה לא פשוטה שכולנו עברנו ומכאן הפנים לגמרי קדימה, בקליפ המלווה את השיר מתהלך כהן ברחבי תל אביב הריקים מגיע להיכל התרבות פותח את הדלת והמקום מלא בקהל, כמו בימים שלפני הסגר, כמובן שהדבר נעשה באמצעות פלאי העריכה מתוך מופע של רותם כהן באמפי קיסריה שהתקיים טרם פרוץ הקורונה.

רותם כהן: "ישבתי באולפן עם דולי ופן, חשבנו לעצמינו על מה כותבים הפעם, ואז נזכרתי בסטטוס שכתבתי מספר ימים קודם, הקראתי להם את הפוסט ופה אחד החלטנו, שזה זה. הלחנו את המילים וכתבנו את השיר עד לשלמותו וכך נולד השיר הזה.
שיר של תקווה, שיר שחותם תקופה לא פשוטה שכולנו עוברים. ומכאן הפנים לגמרי קדימה."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו