״אם אוהבים אז אוהבים וכל השאר שטויות״

אם השם רועי קורנבלום מצלצל לכם מוכר זה משום שהיה אחד הדיירים הבולטים בעונה השמינית של "האח הגדול", מאז סיום התכנית התמקד במוזיקה וכתב חומרים עבור אלבומו תוך כדי עבודתו בהייטק• כעת הוא מוציא את השיר "אם אוהבים" שמציג זווית יוצאת דופן של מערכת יחסים • "לפעמים האגו לוקח את ההגה, לפעמים הוא לוקח את כל האוטו. בשביל לקחת שליטה חזרה לפעמים כל מה שצריך פשוט זה פשוט להזכיר לעצמנו שאם אוהבים אז אוהבים וכל השאר שטויות" אמר קורנבלום • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
רועי קורנבלום
צילום: אוהד ארידן

מאז שהוא זוכר עצמו, רועי קורנבלום העריץ מילים. הן ליוו ומלוות אותו ברגעי משבר, שמחה, הצלחה, כישלון, פרידות ואהבות ומהוות חלק בלתי נפרד מאישיותו ומנשמתו.
לאחר שהפך חלק מקהילת הספוקן וורד(פואטרי סלאם) החל להפוך את הטקסטים שלו לשירי פופ והיפ הופ אינדי שרבים יוכלו להזדהות איתם.

בהגשה כנה ופשוטה רועי מביא למרכז הבמה טקסט לא מתפשר על רקע סאונד שמשלב עבר ועתיד יחדיו וגם הוא חלק מהעברת המסר של השיר.
רועי מצליח להשתמש בכוחן של המילים בכדי לבטא את כל מה שבוער בלבו להעביר למאזיניו, גם כשמדובר בנושאים פחות מדוברים: החלקים הפחות יפים של הזוגיות, תהליכים נפשיים, אשמה, בושה ואפילו גמילה מוויד. הנושאים האלו ועוד הם אלו שהופכים אותו ליוצר מוכשר, חלוצי ופורץ דרך בתחומו.


השיר "אם אוהבים" שהוא הרביעי מתוך אלבומו ׳בינתיים זה הכל׳ שצפוי לראות אור בקרוב, מציג זווית יוצאת דופן של מערכת יחסים איתנה: הריבים הקטנים והמעצבנים שבתוך הקוסמוס של אהבת אמת ואיך הם הופכים לחסרי משמעות.
בכנות ובאותנטיות מלאות עוצמה, מציג רועי את הריאליזם בצורה חזקה, בועטת ונועזת מנקודת מבטו האינדיבידואלית ומשמיע בכך קול נאלם, שבזכותו זוכה להישמע.


אמנם מרביתכם נחשפתם אליו דרך השתתפותו בתכנית "האח הגדול" (עונה 8) ,אך במקום לנצל הבאזז שנוצר סביבו עם צאתו מבית "האח" , בחר רועי להתמקד ביצירת מוזיקה וכתיבת אלבומו, תוך כד החל לעבוד בהייטק ובכל רגע אחר הקדיש את מלוא מרצו בעבודה על המוזיקה שלו שעכשיו, לאחר חבלי לידה קשים, יוצאת לאור.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

ליאל תרשום

ראפ נשי בהדרו

ליאל (23) ,מסיימת שנה שלישית ב״רימון״ ביה"ס למוזיקה.יוצאת אלינו עם…

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו