זה השיר שייצג אותנו באירוויזיון 2021

אירוויזיון 2021: אמש, בתום משדר מיוחד בכאן 11, בחר הקהל הישראלי כי עדן אלנה תבצע בתחרות את השיר "Set Me Free" • גמר האירוויזיון ישודר ב- כאן 11 ב- 22 במאי 2021 וייערך בברוטרדם שבהולנד, בכל מקרה שלא יהיה – ייבחר זוכה חדש לתחרות בשנה הבאה. המארגנים הציגו מספר תרחישים לקיום התחרות • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עדן אלנה Eden Alene - חופשיה Set Me Free | השיר הישראלי לאירוויזיון 2021 ברוטרדם - הקליפ הרשמי 🇮🇱⭐
צילום: אלעד וייסמן

אמש הוכרז השיר המנצח שייצג את ישראל באירוויזיון 2021 ברוטרדם שבהולנד, במסגרת המשדר החגיגי "השיר שלנו לאירוויזיון" ששודר ב- כאן 11 ,בהגשת לוסי איוב.

בתום הליך בחירת השיר, שהקנה לקהל את הזכות להצביע ולהשפיע על השיר שייצג את ישראל באירוויזיון נבחר השיר חופשיה "Set Me Free" .בחירת השיר התבססה על הצבעות הקהל בשבוע שקדם למשדר ובמהלך המשדר.

את השיר יצרו עידו נצר, עמית מרדכי, נועם זלטין ורון כרמי.

עדן אלנה : "תודה רבה לכל היוצרים והמלחינים שלקחו חלק בתחרות. אני מתרגשת מהבחירה ומבטיחה
לעשות את הטוב ביותר בשבילכם. הייתה לי חוויה מדהימה ומכאן אני עם הפנים קדימה לקראת האירוויזיון במאי הקרוב".


גמר האירוויזיון ישודר ב- כאן 11 ב- 22 במאי 2021( כשחצי הגמר הראשון, בו משתתפת גם עדן אלנה,
ישודר ב- 18 במאי וחצי הגמר השני ב- 20 במאי).

המארגנים הציגו מספר תרחישים לקיומה של התחרות, שתצא לפועל גם במידה והקורונה עדיין תישאר בסביבה, ותגרום להגבלות תעופה שונות. 

על פי התרחיש הראשון – האירוויזיון יתקיים כסדרו, ועל פי התכנון המקורי. כאמור, מדובר בתרחיש שהעולם כולו מצפה לו – לפיו המגפה תנוצח עד מאי הקרוב – ותחרות האירוויזיון תיערך כרגיל, כפי שהיה בכל שנה, כשאת יציעי האולם המארח יגדשו המעריצים מכל רחבי אירופה ואוסטרליה, המשלחות יגיעו כרגיל להולנד ונציגי המדינות יופיעו על הבמה ברוטרדם.

על פי התרחיש השני, התחרות צפויה להתקיים, תחת מגבלות מסוימות, במסגרתן מעריצים יורשו להגיע להולנד ולנכוח באולם התחרות, אך במרחקים של מטר וחצי אחד מהשני. בתרחיש כזה האירועים הנוספים שמתקיימים במהלך שבוע התחרות יתקיימו אף הם במתכונת מצומצמת ומרווחת מהרגיל. 

תרחיש נוסף מתייחס למצב בו חלק מהמשלחות לא תוכלנה להגיע להולנד. המגפה עדיין תגרום לכך שיהיו מגבלות נסיעה על חלק מהמשלחות או כמעט על כולן, ויווצר מצב שאמנים לא יוכלו להגיע להולנד, המדינה המארחת. במקרה כזה, הודיע ארגון השידור האירופי, כי האמנים שלא יוכלו להגיע להולנד יבצעו את השירים שלהם במדינותיהם – והמופעים המוקלטים ישודרו וישולבו במופע החי. גם במקרה הזה, קהל ינכח באולם, אך במרחק של מטר וחצי זה מזה; האירועים הנלווים יבוטלו.  

על פי התרחיש הרביעי – והגרוע מכולם – האירוויזיון יתקיים גם במתכונת של סגר, ובמצב שבו הולנד תיאלץ לסגור את השמיים. בסיטואציה כזו, כל המשלחות המשתתפות לא יוכלו. הדבר יוביל לכך שכל הביצועים יוקלטו מראש. במקרה כזה – לא יהיה כלל קהל באולם והתחרות תיערך כולה מרחוק. 

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו