"שבעה ירחים": אלבום הבכרוה של סטטיק ובן אל תבורי

הרכב העשור המוביל במדינה סטטיק ובן אל הנמצא בפריצה בינלאומית משחרר לראשונה אלבום בכורה ראשון בשם ״שבעה ירחים״, שכולל שבעה שירים חדשים הכוללים שיתופי פעולה מרעננים ומפתיעים עם נטע ברזילי, רמי קלינשטיין, רן דנקר, ליאור נרקיס, אגם בוחבוט ורון נשר • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
סטטיק ובן אל
צילום: משה נחמוביץ׳.

הרכב העשור המוביל במדינה סטטיק ובן אל הנמצא בפריצה בינלאומית משחרר לראשונה אלבום בכורה ראשון בשם ״שבעה ירחים״ במשך השבוע האחרון הושק כל ערב שיר חדש מתוך האלבום.


האלבום הראשון של הצמד מכיל שבעה סינגלים שונים ומגוונים שכוללים שיתופי פעולה מסקרנים עם אומנים מהשורה הראשונה.
הסינגל הראשון קרוי על שם האלבום "שבעה ירחים" והוא שיר אהבה שנכתב על ידי סטטיק לאשתו שרית פולק-רוסו יחד עם המפיק המוסיקלי ג'ורדי. זהו הסינגל היחידי שפותח את האלבום אותו שרים סטטיק ובן אל לבד.
הסינגל השני מתוך האלבום "כוסות ריקות" הוא פרי שיתוף פעולה בין הרכב העשור סטטיק ובן אל לזמר ליאור נרקיס והוא נחשף לראשונה על הבמה של אולם האירועים קאי בחתונה של סטטיק ואשתו שרית פולק-רוסו.

הסינגל השלישי "אפס מאמץ" בו שיתפו פעולה עם נטע ברזילי והוא סגירת מעגל בין נטע לצמד, לאחר שהיו שופטים ב"כוכב הבא", התוכנית בה פרצה נטע. את השיר כתבו והלחינו סטטיק, ג'ורדי, נטע ברזילי ויסמין מועלם.

בסינגל הרביעי מתוך האלבום "רובינזון קרוזו" סטטיק ובן אל מארחים את רן דנקר. את השיר כתבו והלחינו סטטיק, ג'ורדי, רן דנקר ורון ביטון.

הסינגל החמישי מתוך האלבום "גשם מתוק" הוא פרי שיתוף פעולה בין הרכב העשור סטטיק ובן אל לזמר והיוצר רמי קליינשטיין. השיר משלב את סגנון הרוק המזוהה עם רמי קליינשטיין עם טוויסט קצבי שמביאים איתם סטטיק ובן אל. את השיר כתבו והלחינו סטטיק, ג'ורדי ורמי קליינשטיין.

הסינגל השישי, "העיר הגדולה" הוא פרי שיתוף פעולה בין הרכב העשור סטטיק ובן אל ליהלום של המדינה, אגם בוחבוט. בתחילת הבית הראשון ניתן לראות את הטאצ' האישי של אגם שלא שכחה לציין את המנטור שלה, משה פרץ, בכתיבת השיר: "כולם יודעים שאני באתי ממקום קטן, הכל השגתי בעצמי ואפחד לא נתן, ראיתי דרך ורציתי להגיע, היה לי פרץ שעזר לי להצליח". את השיר כתבו והלחינו סטטיק, ג'ורדי ואגם.

הסינגל השביעי שסוגר את האלבום הוא "אורות", שיתוף פעולה בין סטטיק ובן אל יחד עם רון נשר. לאחר שנים של סכסוך מתוקשר מאז יצא הלהיט הגדול ״דובי גל״ של סטטיק, בן אל ורון נשר, הגיע הרגע לשים
הכל מאחור ולהכריז על ״סולחה״. זו הזדמנות נהדרת לקנח עם סינגל חדש ומשותף שמשאיר את הדרמה מאחור ומתרכז בעשייה משותפת ואיכותית. את ״אורות״ כתבו והלחינו סטטיק, רון נשר וג׳ורדי.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פסטיבל שוגה - לכרטיסים לחצו כאן

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו