שי המבר – "להיפרד ממך"

שי המבר, פרצה לחיינו בעונה הראשונה של "בית ספר למוזיקה", שם הגיעה לגמר בנבחרת של משה פרץ. מאז היא הוציאה אלבום בכורה, התגייסה לצה"ל ושירתה בלהקה צבאית. היום היא עובדת על אלבום שני שמתוכו יוצא כעת סינגל חדש: "אני זוכרת שעצמתי עיניים ודמיינתי אותי נפרדת מבן זוגי" סיפרה שי על כתיבת השיר.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שי המבר
צילום עטיפה - יקטרינה בורינדין

שי המבר, כבר לא הילדה הקטנה מ"בית ספר למוסיקה". כיום, היא חיילת משוחררת בת 21 ,גרה בתל אביב, יוצרת וכותבת מוסיקה כמו שתמיד חלמה שתעשה.

המבר, השאירה את כולנו המומים כאשר פרצה לראשונה לחיינו בתוכנית הטלוויזיה בעונה הראשונה. היא הגיעה לגמר, בנבחרת של משה פרץ, וריגשה את כולנו עם ביצועים יוצאי דופן לגילה וקול חם וקסום.

אלבום הבכורה שלה יצא לחנויות רגע לפני שהתגייסה ללהקה צבאית, את כל השירים באלבום זה היא כתבה והלחינה. מתוכו בלטו "לעוף", "יונתן" ואחרים.

כעת היא משחררת סינגל שני חדש בשם "להיפרד ממך" לקראת אלבום שני בהפקתו המוזיקלית של גל טבת.

"כשהייתי בתיכון חברה הכי טובה שלי ואהבת נעוריה נפרדו. כשהיא סיפרה לי על הפרידה לבושה בטרנינג ומחבקת את ברכיה, היא זרקה לי, בלי לשים לב, מעין ״רשימת מכולת״ של כל הדברים שהיא תתגעגע אליהם: הבית שלו, ההורים שלו, הכלב שלו, החברים שלו. לרגע הרגשתי שיותר משהיא מפחדת לאבד אותו היא מפחדת לאבד אותם. אני זוכרת שהגילוי הקטן הזה הסעיר אותי באותו רגע, כואבת את הפרידה באמת, אבל לא מזכירה אפילו דבר אחד שהיא תתגעגע אליו בבן אדם עצמו. ישבתי וכתבתי את "להיפרד ממך", ואני זוכרת שעצמתי עיניים ודמיינתי אותי נפרדת מבן זוג. כיוונתי כל מילה לאהבה הנוכחית שהייתה לי באותו הזמן, מבלי באמת להיפרד. שנתיים אחרי זה, בצבא, כשאותה אהבה נגמרה, הרגשתי שחסר לי משהו והוספתי את הבית האחרון" סיפרה שי על כתיבת השיר.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו