תכירו את התגלית החדשה של רוברטו בן שושן

"אומרים שאין כמו התרגשות של ילד ראשון, כנראה שצודקים כי ככה אני מרגיש עכשיו, אני יוצא לדרך חדשה עם שיר חדש": שיר אוזן, התגלית החדשה של רוברטו בן שושן, משיק סינגל ראשון ומדבר על אהבה • הוא גדל בבית מוסיקלי ומנגן מגיל 4 -הוא כותב ומלחין את השירים של עצמו, וויתר על קריירת הכדורגל בשביל האהבה הגדולה ביותר שלו – המוסיקה • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיר אוזן
צילום: באדיבות יחצ

כששיר אוזן הגיע לפגישה אצל רוברטו בן שושן הסוכן שגילה את האמנים הגדולים בארץ – ביניהם נועה קירל, לא היה לרוברטו ספק שזה ה יוצר והזמר הבא בישראל. יש לו את הלוק, הסגנון וכל מה שצריך כדיי להצליח.
הוא אותנטי וכובש, והיצירה והקול שלו עוד יעשו גלים.
השיר הראשון של שיר הוא : "לשחק ברגשות", שהפיק המפיק הגדול בארץ יעקב למאי שאחראי על להיטי ענק כמו " דרך השלום" של פאר טסי, "טרמינל 3 "של דודו אהרון ו"שישי בצהריים ". אין ספק ששיר מוקף באנשי מקצוע מהתעשייה שיש להם טביעת עין בעולם התרבות ומאמינים בו.


שיר שר מאז שהוא זוכר את עצמו, הוא גדל בבית מוסיקלי ומנגן מגיל 4 -הוא יוצר מוכשר, כותב ומלחין את השירים של עצמו, וויתר על קריירת הכדורגל בשביל האהבה הגדולה ביותר שלו – המוסיקה.


כיום הוא חייל בסוף שירותו המשרת בלהקה צבאית, והוא רק מחכה לצאת ולפרוץ, לבטא את האהבה הגדולה שלו, המוסיקה-שבחרה בו.


שיר הוא זמר ישראלי, ששר מה נשמה, כשהוא פותח את הפה – הלב מתרחב, הוא הולך לכבוש את לבבותיהן של בנות ישראל וזה בטוח. הוא מתאהב סדרתי, הוא עדין נפש, ומרגש.
לשיר מלווה קליפ הממחיש זיכרונות של גבר שבור לב ממערכת היחסים שלו.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו