"פוקחת עיניים לראות": שירה גבריאלוב בסינגל חדש

"השיר מספר על הדרך. הדרך הלא סלולה, הקשה. היום בגיל 31 אני מבינה שבזכות הדרך הקסומה הזו, מצאתי את עצמי": מאז חזרתה לארץ אחרי תקופה ארוכה במהלכה שהתה בארצות הברית ועבדה על הקריירה הבינלאומית, הזמרת והיוצרת שירה גבריאלוב מוציאה את "פוקחת עיניים לראות" אותו כתבה שירה ביחד עם היוצר קוקי לבנה • בקליפ משתתפת גם השחקנית מיכל גבריאלוב (הלא היא סיגי מהטלנובלה האלופה, אניטה שנות ה-80) בתפקיד מנטורית פנימית ומעודדת צמודה • צפו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

הזמרת והיוצרת שירה גבריאלוב מוציאה את "פוקחת עיניים לראות" סינגל חדש, ראשון לקראת אלבום שלישי במספר.

זהו שיר ראשון בעברית ששירה מוציאה מאז חזרתה לארץ אחרי תקופה ארוכה במהלכה שהתה בארצות הברית ועבדה על הקריירה הבינלאומית שלה עם חומרים באנגלית.

את "פוקחת עיניים לראות" כתבה שירה ביחד עם היוצר קוקי לבנה, על ההפקה המוזיקלית אחראים גיא קחלון ודור דקל. האלבום ממשיך את הקו המוזיקלי של שירה לאורך השנים – פופ סול שעטוף בהמון רגש ובסאונד עדכני .

השיר מלווה בקליפ אותו כתבה ביימה וערכה ענבר דמארי. הקליפ מציג את סיפור הילדים הצב והארנב. שירה בדמות הצב סוחבת עימה דובי גדול וכבד (המכונה יחיאל) הדובי מייצג את הנטל הכבד ומהמורות החיים. למרות המשקל הכבד ששירה סוחבת עליה, היא לבסוף עוקפת את הארנב הזריז ומגיעה לקו הסיום ראשונה. בקליפ משתתפת גם השחקנית מיכל גבריאלוב (הלא היא סיגי מהטלנובלה האלופה, אניטה שנות ה-80) בתפקיד מנטורית פנימית ומעודדת צמודה.

שירה: "השיר מספר על הדרך. הדרך הלא סלולה, הקשה, התובענית זאת ששואבת מאיתנו את כל האנרגיות, שמכשילה אותנו, שמסיתה אותנו מהמטרה האמיתית, זאת שאנחנו פחות מדברים עליה. היום בגיל 31 אני מבינה שבזכות הדרך הקסומה הזו, מצאתי את עצמי, מצאתי את הבית בתוכי ולא משנה כמה קשה היה יש עוד כל כך הרבה לאן לזרוח."

שירה גבריאלוב בתו של המוזיקאי מיקי גבריאלוב פרצה לחיינו בגיל 17 בשנת 2007 עם השיר "הבוקר יאיר" שהביא איתו אלבום מצליח מאוד. מאז היא לא עוצרת ויוצרת מהלב, מאת גרת וממציאה את עצמה כל פעם מחדש.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו