"דקה לפני החגים": שיר לוי בסינגל חדש ומרגש ומספק הצצה לחיי המשפחה שלו

שיר לוי, אחד הזמרים האהובים במדינה מוציא סינגל חדש- "דקה לפני החגים" שבוע לקראת ראש השנה וחגי תשרי המאופיינים במשפחתיות, ובחגיגיות שעוטפת את הכל, בקליפ משתתפים שני בניו של שיר: רותם ונועם וכמובן אשתו שרון שנותנים הצצה לחיי המשפחה שלהם • מאחורי שיר כבר 5 אלבומים שהנפיקו להיטים שמיצבו אותו כאחד הזמרים הבולטים והמבטיחים במוזיקה הישראלית • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיר לוי
צילום: משה סרגני

שיר לוי, מוציא סינגל חדש – "דקה לפני החגים" שבוע לקראת ראש השנה וחגי תשרי המאופיינים במשפחתיות, ובחגיגיות שעוטפת את הכל.
זהו שיר אישי ומשפחתי שמדבר על כולנו בעצם, על החיבור המשפחתי המורכב והיפה והייחודי לכל משפחה, מכל סוג. בקליפ משתתפים שני בניו של שיר: רותם ונועם וכמובן אשתו שרון שנותנים הצצה לחיי המשפחה שלהם.
שיר גדל אצל סבא וסבתא שלו ויצירת המשפחה הקטנה שלו מעניקה ערך מוסף ולא מובן מאליו. קולו העוצמתי של שיר הופך את ההאזנה לחוויה מרגשת ונוגעת.

שיר: ״ שיר באווירת החגים שמוקדש כולו למשפחה, האהבה והבית. בין כל שגרת החיים שלנו לעצור ולהביט מהצד על כל הדברים הטובים והחשובים באמת – להודות על מה שיש ולהבטיח שתמיד אהיה בשביל המשפחה הקטנה שלי, לשמר את הטוב ולהשלים את החסר."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו