"להפיח תקווה בחיים שנסגרו": שלמה ארצי בסינגל חדש

"מבחינתי להוציא לאור שיר שעשינו בתנאים בלתי אפשריים כמעט בימי הקורונה, משמעותו להפיח תיקווה בחיים שנסגרו ובמיוחד עם דודו טסה שהפיק אותו באהבה ומסירות במשך חצי שנה אינטנסיבית": המוזיקאי האהוב, שלמה ארצי מוציא הבוקר את "דבק" סינגל חדש ברוח תקופת הקורונה שאותו כתב והלחין מתוך אלבום חדש שיראה אור ב-1 במרץ • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שלמה ארצי
צילום: יחצ

מה עושה זמר ויוצר בבידוד במשך כשנה, בלי הופעות, כשהוא רוב הזמן סגור בביתו ומבלה את רוב זמנו בחדרו, כשבחוץ משתוללת לה סופה? התשובה – אלבום חדש.

המוזיקאי האהוב שלמה ארצי, ישחרר אלבום חדש ב-1 במרץ, מתוכו יוצא הבוקר הסינגל "דבק" שכתב והלחין על רקע ימי הקורונה לצד עיבוד והפקה של דודו טסה, שאת רוב שירי האלבום הפיק טסה, האלבום כולו הופק בסמסים, הודעות קוליות ושיחות ווידאו.

את השיר מלווה קליפ אותו ביים וערך ירון שילון.

שלמה ארצי מתוך טורו בידיעות אחרונות בשישי האחרון: "ועכשיו אני מגיע ל" דבק " שהוא שיר חדש שנוציא בשבוע הבא לאוויר הרדיואים והספוטיפאים.
דבק, כי הוא מדבר על מה שהדביק אותנו יחד לטוב ורע בזמנים המוטרפים האלה.
כלומר דבק ההישרדות והחסד.
ומבחינתי להוציא לאור שיר שעשינו בתנאים בלתי אפשריים כמעט בימי הקורונה, משמעותו להפיח תיקווה בחיים שנסגרו ובמיוחד עם דודו טסה שהפיק אותו באהבה ומסירות במשך חצי שנה אינטנסיבית. הצלחנו להתגבר ביחד על המרחק הפיסי כשעבדנו בשלט רחוק, הוא באולפנו ואני סגור מהבית.
אז בטח שאני נרגש , איך לא? הרי את השיר הראשון בחיי הוצאתי בשנת 1970 , כשכבר הגיעו אמנם לירח , אבל בשבילי זה היה כמו נעיצת סיכה בבלון או עליה לתורה , או לידת ילד."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו