"סיבת הסיבות": ישי ריבו בסינגל וקליפ חדש

״כתבתי את השיר לפני מספר חודשים בעיצומה של התקופה, כשהרגיש לכולנו שכל הניסיונות לתכנן ולהתנהל בתוכה הם חסרי סיכוי. הבנתי שנדרשת הכנעה והכלה גמורה למציאות החיים החדשה והמאוד לא ברורה״: ישי ריבו משחרר הבוקר סינגל חדש, שיר שמסכם תקופה ופותח את האופק לתקופה טובה שתיכף תגיע • השיר מלווה בקליפ מיוחד בכיכובו של ישי שצולם במספר לוקיישנים בלב ים ובמדבר, אבל בטח נזכור מהקליפ את ישי צף בים עם חליפת ציפה מיוחדת • אל תפספסו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
ישי ריבו
צילום: באדיבות יחצ

ימי הנגיף השביתו את עולם התרבות והמפגשים עם הקהל הפכו לנדירים, ישי ריבו הופיע בהפוגות שאישרו רשויות הבריאות בישראל והופעות מקוונות לאלפי יהודים ברחבי העולם. בינתיים, הספיק לחלות ולהבריא, להוציא את הלהיט "כתר מלוכה" המרגש, את אלבום ההופעות המשולש "במה קהל ואהבה", לעשות לביתו ולבלות עם משפחתו, ללמוד תורה ו…להסתגר באולפן הביתי שזכה לכינוי ה"בונקריבו" וליצור, וליצור.
 
"סיבת הסיבות" החדש, הוא שיר שמסכם תקופה ופותח את האופק לתקופה טובה שתיכף תגיע. כיאה לאופטימיות של תחילת האביב יצר ישי שיר קצבי, מרים ומשמח – שמזכיר לכולנו כמה התגעגענו לישי ולתקווה. ריבו, שהפך להיות בן משפחה בכל בית בישראל, בכל החוגים ובכל העדות אומר את מה שכולנו רוצים להגיד ומבטא בחן ובדיוק את המחשבות, הרצונות והשאיפות שלנו בעולם הזה, כאן ועכשיו. על ההפקה המוזיקלית חתומים ישי ריבו ומאור שושן, צמד ששיתוף הפעולה הפורה ביניהם כבר הוליד כמה מהפנינים הגדולות בקריירה של ריבו.
 
השיר מלווה בקליפ מיוחד בכיכובו של ישי שצולם במספר לוקיישנים בלב ים ובמדבר, אבל בטח נזכור מהקליפ את ישי צף בים עם חליפת ציפה מיוחדת, קליפ מרהיב והפקה מורכבת.

ישי ריבו: "לפני שנה בדיוק גם אז בין תרומה לתצווה התחלתי לכתוב את ״כתר מלוכה״ ובחלוף כמעט שנה סוף סוף כבר התחלנו לראות באופק קרן שמש. "סיבת הסיבות" הוא סוג של סגירת מעגל והוא מייצג עבורי את אותה השלמה והרכנת ראש לתנודות התקופה המורכבת. ובעיקר ללמוד להודות על כל מה שניתן מאחל לנו שנזכה הפעם בין אדר לבין ניסן בין חודש השמחה לחודש הגאולה לפתיחת כל השערים ברחמים, ושהשמחה של אדר תלווה אותנו לגאולת ניסן."

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו