עדן חסון ואלה לי בשיר הגאווה הרשמי 2021

שיר הגאווה הרשמי 2021: שניים מהכוכבים הגדולים של ישראל, עדן חסון ואלה לי, חוברים לדואט שירים את הקיץ "שימי פס" המנון הגאווה הרשמי שילווה את כל אירועי הגאווה של המרכז הגאה של עיריית תל-אביב-יפו ובשיאם מצעד הגאווה • נותנת החסות השנה היא חברת המחשוב DELL אשר חרתה על דגלה מחויבות לגיוון בקהילה ועידוד העובדים להיות מי שהם • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
עדן חסון ואלה לי - שימי פס | Eden Hason & Ella Lee - Simi Pas
צילום: אור דנון

בכל שנה מחדש אירועי הגאווה מייצרים לא רק חגיגה של חופש, שוויון והמון כיף, אלא גם את הלהיט הגדול של הקיץ, השיר הרשמי של חודש הגאווה. השנה יבוצע המנון הגאווה על ידי שניים מהכוכבים הכי גדולים ואהובים בישראל, שניהם אחרי שנה גדושה בהצלחות: עדן חסון ואלה לי.


‏DELL, חברת המחשוב מהגדולות בעולם שבחרה לתת חסות רשמית לשיר "שימי פס" ושמחשביה הוצגו בקליפ, חרתה על דגלה מחויבות לגיוון, הכלה, שוויון גזעי, הגברת הייצוג וטיפוח סביבה כוללת ללא הבדל דת גזע ומין. בנוסף, החברה ממשיכה לדבוק במדיניות כוללת שתומכת בעובדים להיות מי שהם, שתומכת בנשים, חברי קהילת LGBTQ +, אנשים בעלי יכולות שונות וקבוצות אחרות שאינן מיוצגות. DELL פועלת ברוח זו בפעילות היומיומית שלה בחברה, בקהילה ובמדינות בהן היא פועלת.
מטרתה ליצור סביבה בטוחה ויצרנית המעודדת דיאלוג פתוח והבעה חופשית של רעיונות, נטולי הטרדות, אפליה והתנהלות עוינת.
קוד ההתנהגות של Dell Technologies, "כיצד אנו זוכים", מספק הנחיות כיצד החברה מבצעת פעילות זו בהתאם לתרבות ולערכים במדינות השונות.


השיר "שימי פס" נכתב והולחן על ידי עדן חסון לצד צמד היוצרים הכי חזק בישראל דולי ופן (דולב רם ופן חזות) שאחראים ללהיטים "מלכת השושנים", "חצי משוגע", "למה לי", "קומסי קומסה", "ואז את תראי" ו"השמיים נעולים", והמפיק המוזיקלי יעקב למאי שאחראי לחלק גדול מהלהיטים שכולנו אוהבים כבר שלושים שנה. את הקליפ המושקע ביים הבמאי עומר טובי.


היוזמה, החיבור וההפקה האמנותית של השיר הם של שמעון שירזי שחתום כמפיק וכמנהל אמנותי על מרבית אירועי הגאווה הגדולים שהתקיימו בישראל בכל הזמנים ועל שורה ארוכה של להיטים, האחרון שבהם "חביב אלבי", המנון הגאווה 2020. את הקליפ מביים עומר טובי שביים בעבר את הקליפים הגדולים של ליין "האריסה" במצעדי הגאווה בעשור האחרון.
השיר ילווה כאמור את סדרת אירועי גאווה 2021 בהובלת המרכז הגאה של עיריית תל-אביב-יפו ומחזיק תיק הגאווה חבר מועצת העיר איתי פנקס-ארד.


השנה האחרונה הציבה את עדן חסון בצמרת האמנים והיוצרים המצליחים בישראל עם שורה ארוכה של להיטי ענק ("גדל לי קצת זקן", "את חסרה לי", "נוריד ת'חולצה", "שקיעות אדומות") ועם סיבוב הופעות מצליח בכל רחבי המדינה. הוא זכה בפרס אקו"ם לשיר השנה וייצג את ישראל בתחרות הרשמית של MTV ובימים אלה משלים את הקלטות אלבומו השני כשהוא מוביל גם השנה (שנה שלישית ברציפות) כאחד מהאמנים המושמעים ביותר בספוטפיי ואפל מיוזיק וביו טיוב ישראל.


בשנה האחרונה ביססה אלה לי את מקומה כמלכת הפופ החדשה של ישראל, עם ההצלחה המסחררת של הלהיטים "זוט עני" ו"מה אתה רוצה", זכייה בתואר פריצת השנה בכל סיכומי השנה של 2020 ועשרות מיליוני ציפיות והשמעות באתרי המוסיקה השונים, והאמנית הצעירה המשפיעה ביותר של השנה עפ"י אתר אייס.
החיבור ביניהם הוליד את מפגש הפסגה של הפופ הישראלי – שיר שכולו קריאה לחופש, לסובלנות ולהעצמה אישית של כל אחת וכל אחד בדיוק כפי שהם.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

מועדון חברי ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים. הנחות על הופעות ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה.

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו