תנו למוסיקה לחבר בנינו: פסטיגל Sing יוצא לדרך

השנה, הפסטיגל מציב את עולם המוסיקה במרכז הבמה יחד עם נבחרת הכוכבים הגדולה בישראל • החל מחודש אוגוסט ישוחררו 8 קליפים מושקעים בכיכובם של אמני הפסטיגל ויחשפו הצצות לעלילה ולדמויות של הסיפור השנה ויעלו אחת לשבוע, באותו היום ובאותה השעה • בין האמנים שלוקחים חלק: אבי אבורומי, אושר כהן, אנה זק, הראל סקעת, נועה קירל ועוד • כל הפרטים

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
פסטיגל
צילום: דוד גרנות

סולן הפקות ואן אם סי יונייטד גאים להציג "SING פסטיגל" : תנו למוסיקה לחבר בנינו, בבימוי של חנון רוזן ורועי שגב.

בהשתתפות הכוכבים (לפי סדר הא'-ב'): אבי אבורומי, אוראל צברי, אושר כהן, אמיר שורוש, אנה זק, דניאל ליטמן, הראל סקעת, יהודה לוי, יעל שלביה, לירית בלבן, נועה קירל, עדן סבן וקווין רובין.

השנה, הפסטיגל מציב את עולם המוסיקה במרכז הבמה יחד עם נבחרת הכוכבים הגדולה בישראל. מוסיקה – העולם המופלא בו שפות, מקצבים, סגנונות, הרכבים, מילים ותווים חיים זה לצד זה בהרמוניה מושלמת ומייצרים יחד פס-קול שבלעדיו החיים של כולנו לא היו אותו דבר.

בפסטיגל השנה עולם של זמרים, נגנים, להקות, ריקודים ושירים. בעולם הזה נמצאים אנשים שמגיעים ממקומות וסגנונות שונים שכנגד כל הסיכויים מוצאים את החיבור ביניהם דרך המוסיקה. המוסיקה מייצרת שפה אחת בין אנשים שונים – והשנה, ב-SING פסטיגל, המשתתפים והקהל יבקשו יחד על הבמה הגדולה בישראל: תנו למוסיקה לחבר בנינו.

לראשונה, האופן שבו יספרו את הסיפור יהיה שונה, יחד עם הקהל ירכיבו את הפאזל המוסיקלי חתיכה אחרי חתיכה עד שתתגלה התמונה השלמה.

החל מחודש אוגוסט ישוחררו 8 קליפים מושקעים בכיכובם של אמני הפסטיגל, כאשר בכל קליפ יעמוד שיר מקורי או קאבר מתוך פס-הקול הישראלי, בעיבוד ובביצוע חדש. הקליפים יחשפו הצצות לעלילה ולדמויות של הסיפור השנה ויעלו אחת לשבוע, באותו היום ובאותה השעה.

לאחר יציאת הקליפים, ישוחרר סרט בן כ-25 דקות שיחבר את כל קצוות העלילה וסיפורי הדמויות שהקהל נחשף אליהם בקליפים. הסרט יהיה זמין לצפייה לראשונה ב- FreeTV, פלטפורמת הסטרימינג של קשת ובהמשך גם לקהל הרחב.

המופעים החל מ-16.11.23.

מה אתם חושבים על הכתבה?

עוד חדשות

פופולרי

הירשמו לניוזלטר

פרגנו בלייק

תפריט נגישות

מועדון ישראלה

הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים!

הנחות על הופעות, מבצעים מיוחדים ועדכונים שוטפים על עולם המוסיקה

עדיין לא איתנו?

הצטרפו לאלפים שכבר רשומים ונהנים מהטבות והופעות במחירים מיוחדים לחברי ישראלה

הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו